“Kimse beni rakip görmesin”

20
İlk genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Milletvekili Aday Adayı olacağı yönünde söylentiler bulunduğunu dile getirdiğimiz Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz: “2011’deki seçimlerde Milletvekili Adayı olmayacağım.

*  Ancak, bir sonraki seçimlerde daha şimdiden aday adayıyım” dedi.
HABER MERKEZİ
Evrensekiz’in renkli kişiliği ile bilinen ve tanınan Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Halil Abanoz ile sohbetlerde bulunduk. Siyasetten belediyeciliğe, günlük hayattan, birçok konuya kadar fikir alışverişinde bulunduğumuz Abanoz; içtenlikle sorularımızı yanıtladı.
* “Aday değilim”
Adının, sürekli olarak MHP’den Milletvekili Aday Adayı olarak geçtiğine dikkat çektiğimiz Abanoz: “Bu adaylık meselesi son zamanlarda çok dillendirilir oldu. Her platformda açık ve net şekilde söylüyorum. Aday adayı filan değilim. Şunun altını da çizmeden geçmiyorum aslında; Bir sonraki dönemde kesinlikle aday adayıyım. Bunu şimdiden gizlemeden ve açık yüreklilikle söylüyorum. Bu dönem niye aday olmuyorsun? Diyeceksiniz. Benim Evrensekiz halkına verdiğim sözler var. Bu sözleri mutlaka yerine getirip, hizmetlerimi tamamlayacağım. Bunlarında, bir sonraki seçimlere kadar bitirileceğini hesap ediyorum” dedi. (ş.g.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here