“Kılıçdaroğlu çok yakında Trakya’da”

17
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Dr. Tansel Barış; “CHP iktidara koşuyor, ilk seçimde Kırklareli de partimiz 3 vekil çıkaracak” dedi.


HABUR MERKEZİ

85. B.Mandıra Yağlı Güreşleri’ne katılan Dr. Tansel Barış yaptığı açıklamalarında şunları söyledi;
“Kırklareli CHP’nin en yüksek oy alan vilayeti olarak bilinir. Son yapılan Kurultay’da yeni Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yakaladığı rüzgâr dalga dalga Türkiye’ye yayılıyor.
Kırklareli’de bu rüzgâr fırtına şeklinde esiyor, o bakımdan da Kırklareli’de CHP 3 Milletvekili çıkaracak havayı şimdiden yakaladı. CHP yakaladığı rüzgarı fırtınaya çevirmek için Genel Başkanımız 81 ilimizi de gezecek. Önümüzdeki günlerde Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu Trakya’yı ziyaret etme kararı aldı.
Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu Trakya ziyaretinde Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’yi ziyaret edecek. Yurttaşlarla ve örgütlerimizle bir araya gelecek.”
Kırklareli CHP Milletvekili Av. Turgut Dibek’in de partinin en yüksek yönetim organı olan Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesinin Kırklareli’nin başarısı olduğunu hatırlatan Vekil Tansel Barış;
“Kırklareli halkımız her zaman, CHP’ye Türkiye’de en yüksek oyu vererek sahip çıktı, Parti meclisimiz de, Kırklareli Vekilimiz Turgut Dibek’i Partimizin en üst yönetimine MYK’ ya taşıyarak Sahip çıktı. Genel Başkanımızın ve parti meclisimizin Kırklareli Vekilimiz Turgut Dibek’e verdiği önem, beni ve örgütlerimizi onurlandırdı ve gururlandırdı” dedi. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here