Kılavuz; “Üzüntümüz büyük”

9
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz 06 Eylül 2013 Cuma günü Kırklareli’nin Demirköy İlçesi ile İğneada Beldesi arasındaki…….
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz 06 Eylül 2013 Cuma günü Kırklareli’nin Demirköy İlçesi ile İğneada Beldesi arasındaki Asker Deresi Mevkii’nde meydana gelen trafik kazasına ilişkin olarak gazetemize yaptığı açıklamalarında şunları kaydetti:
“6 Eylül 2013 Cuma günü Demirköy ilçemizde ne yazık ki bizleri çok üzen bir trafik kazası meydana geldi. Bu kazanın olduğu andan itibaren gerek Milletvekilimiz gerekse Demirköy ve Kırklareli Teşkilatlarımız kazazedelere ilişkin yapılabilinecek bir şey var mı diye Hastanelere ve olay mahalline gittiler. Bizde teşkilat olarak ilçemizde yaşanan bu olayın üzüntüsünü yaşıyoruz. Kazada ölen vatandaşlarımızın sayısının üçe yükselmesi bizleri daha da üzdü. Ben kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan Rahmet kederli ailelerine de başsağlığı diliyorum ve kazada yarılı olanlara da geçmiş olsun diyorum inşallah acil şifa bulmalarını temenni ediyorum. Bu kazanın olduğu yerle ilgili olarak Asker deresi Mevkii olarak geçen yerde ilk edindiğimiz bilgiler otobüs sürücüsünün süratli olarak viraja girmesinden kaynaklandığı söyleniyor. Biz ilimizde ve ülkemizde bir daha bu şekilde bir kazanın yaşanmaması için Parti olarak elimizden gelen tüm çabayı ve gayreti göstereceğiz. Biliyorsunuz Kırklareli Trafik kazalarının önlenmesi noktasında bizzat Başbakanımız tarafından Pilot il olarak seçilen illerden bir tanesi. Bununla ilgili olarak ta Resmi merciler hassasiyetle çalışmaktadırlar. Ancak Vatandaşlarımızın da bundan sonra gerek kendilerinin gerekse diğer vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini temini anlamında araç kullanırken dikkatli olmalarını özellikle alkollü bir haldeyken Direksiyon başına geçmemelerini ben tüm vatandaşlarımızdan bir kez daha talep ediyorum. İnşallah bundan sonra bu tarz kötü olayların yaşanmamasını da yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here