KIFSAD’ın yetiştirdiği Fotoğrafçılar sertifikalarını aldı

13
Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) tarafından düzenlenen “Fotoğraf Kursu”nu başarı ile bitiren kursiyerlere düzenlenen kahvaltılı program ile sertifikaları verildi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) tarafından düzenlenen “Fotoğraf Kursu”nu başarı ile bitiren kursiyerlere düzenlenen kahvaltılı program ile sertifikaları verildi.
30 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat 09.30’da Kahve Durağı’nda düzenlenen programa; KIFSAD Başkanı Arif Tekin, Başkan Yardımcısı Sedat Yılmaz, Sayman Mehmet Ülker ile Kursiyerler ve aileleri katıldı. Hep birlikte hoşsohbet ve samimi bir ortamda yenilen kahvaltının ardından sertifika törenine geçildi.
KIFSAD Başkanı Arif Tekin sertifika töreni öncesinde yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Derneğimizin eğitimci desteği verdiği, 8’ncisi düzenlenen “Fotoğraf Kursu” 15 Nisan’da başlayıp, 24 Haziran’da sona erdi. Kursumuzu Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 19.0021.00 saatleri arasında Derneğimizin Başkan Yardımcısı da olan Sedat Yılmaz verdi. Kursumuza katılan 40 kursiyerimize; “Temel Fotoğraf Eğitimi”, “Kompozisyon Eğitimi” konularında bilgiler verildi. Başarılı bir kurs programı geçirdik. Kursun sonunda düzenlenen sınava katılan kursiyerlerimiz arasından başarılı olan 17 kursiyerimiz Sertifika almaya hak kazandı. Bugünde burada başarılı olarak sertifika almaya hak kazanan arkadaşlarımıza belgelerini vermek üzere toplandık. Herkese teşekkür eder, hayırlı olmasını diliyorum.”
Başkan Tekin’in konuşmasının ardından Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) tarafından düzenlenen “Fotoğraf Kursu”nu başarı ile bitiren; Zuhal Demir, Aygül Songur, Celal Tetik, Fırat Maldır, Uğur Demir, Tezer Pekçeer, Erman Türker, Ali Kaya, Özlem Benni, Orhan Biricik, Erkan Gökçen, Günel Özgür, Feride Salgar, Muhittin Aygün, Gökhan Sonay, Mesut Yıldız ve Mert Yıldız’a; KIFSAD Başkanı Arif Tekin, Başkan Yardımcısı Sedat Yılmaz ve Sayman Mehmet Ülker tarafından sertifikaları verildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here