KİAD’dan TASİAD’a işbirliği ziyareti

22
Kırklareli İş Adamları Derneği (KİAD)  Tekirdağ Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni (TASİAD) ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Rodosto Hotel’de gerçekleşen programa KİAD Başkanı Selim Kınalı, Genel Sekreter Şadan Canaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Tekirdağ Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD) Başkanı Kasım Özadalı, Genel Sekreter Yunus Emre Pektanır ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
TASİAD Başkanı Özadal gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı KİAD Başkanı Kınalı’ya teşekkür ederek, Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu’na (MARİFED) bağlı derneklerin Trakya’da ortak program yapabileceklerini, birlikte organizasyonlar düzenleyebileceklerini belirtti. Trakyalı İş Adamları Dernekleri olarak bundan sonra daha çok omuz omuza programlar yapılmasının önemine de değinen Özadalı ziyareti gerçekleştirdikleri için KİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek kısa zaman içerisinde kendilerinin de iade ziyarette bulunacaklarını dile getirdi.
KİAD Genel Sekreteri Şadan Canaz ise gelme maksatlarının kendilerinin değişik fikirler edinmek, ziyaret ettikleri dernek faaliyetlerini kendilerine modellemek ve bu şekilde faaliyet yapabilme kabiliyetlerini artırmak olduğunu söyledi. KİAD Başkanı Selim Kınalı ise; Özadalı’ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, bu tür toplantıları daha sık yapılması gerektiğini vurguladı.
Çok verimli ve samimi bir havada geçen görüşmeler 2 saat sürdü. Tüm Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de söz aldığı toplantı Trakya da sivil toplumlar arası diyalogun artması konusunda güzel bir adım oldu. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here