KİAD’dan Defterdar Şakar’a hayırlı olsun ziyareti

19
Kırklareli İşadamları Derneği (KİAD) Türkiye’nin Tek Kadın Defterdarı olan Kırklareli Defterdarı Sacide Şakar’ı makamında ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İşadamları Derneği (KİAD) Türkiye’nin Tek Kadın Defterdarı olan Kırklareli Defterdarı Sacide Şakar’ı makamında ziyaret etti. 
“Erkek egemen bir topluluğa hitap eden bir işin başındayım. Ancak işimde çok cesurumdur ve taviz vermem” diyen Kırklareli Defterdarı Sacide Şakar, toplumda vergi bilincinin gelişmesinin önemli olduğuna dikkat çekerek; "Ödenilen vergilerin meyveleri hizmettir. Vergi vererek güvende olan vatandaşlarımız daha güçlü bir Türkiye’nin oluşmasına katkıda bulunmaktadırlar" dedi. 
Kırklareli İşadamları Derneği başkanı Emre Yurdakul ise 2006 yılından beri ilimizde görev yapıp şimdide aynı görevi Bilecik’te sürdürecek olan Mustafa Şahin beye başarılar dileyip, Türkiye’nin tek kadın Defterdarı’nın da Kırklareli’ye atanmasından ötürü mutluluğunu dile getirip Defterdar Şakara hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Defterdarlığın sıcaklığını ve gülen yüzünü gösterdiği içinde Defterdar Şakar’a ayrıca teşekkürlerini ifade etti. 
Kırklareli İşadamları Derneği (KİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri Emre Yurdakul başkanlığında gerçekleşen ziyarette, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sedat Bilgiç, Murat Alınterim ve Genel Sekreter Ömer Altun katıldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here