Keskin; “AŞİYAN Derneği Gençlere sahip çıkıyor”

18
*Kırklareli AŞİYAN Bilim, Kültür Sanat ve Spor derneği başkanlığı, Kitap Gönüllüleri Platformu ile birlikte organize ettiği, Hilmi Yılmaz’ın kaleme aldığı "Sınav Başladı" isimli kitabı Kırklareli İmam Hatip Lisesi Öğrencilerine dağıttı.
HABER MERKEZİ
AŞİYAN Bilim, Kültür Sanat ve Spor derneği, Kırklareli’ de birçok projeye imza attı. Ramazan Ayı boyunca faaliyetler yapan Dernek, öğrencilere de sahip çıkıyor. Gerek Orta Öğretim Öğrencileri Gerek Üniversite okuyan öğrencilere sahip çıktığı Gibi, Onların Eğitimi, konaklama sorunu gibi birçok çalışmalar da sürdürmekte. Kitap Gönüllüleri Platformu ile AŞİYAN Derneğinin düzenlediği “ oku ve başkasına ver” kampanyası kitap dağıtımını AŞİYAN Derneği Başkanı Mustafa Keskin yaptı.
Kitap dağıtımı programında Bir konuşma yapan Keskin; “Gelmeğimizin teminatı olan Gençlerimize sahip çıkmak, Onların her sıkıntısında yanlarında olmak Bizim asli görevimizdir. Onların eğitimli ve kültürlü bireyler yetişmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Dernek olarak her zaman yanlarındayız. Her alanda olduğu gibi Derneğimiz, Kitap okumaya da önem vermiştir. Bununla birlikte öğrencilerimize, Kitap Gönüllüleri Platformu ile ortak bir çalışma hazırlayarak “ oku ve başkasına ver” kampanyasını hayata geçirdik. Bu proje ile kitap okumayı gençlere sevdireceğiz.” dedi. Kitap dağıtımı sonunda öğrencilerin isteği ile Hatıra fotoğrafı çekilerek program sona erdi.
(Selçuk Vurucu)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here