Kesimoğlu’na, Atatürk Portresi hediye edildi

20
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayati Çapa ve Müdür Yardımcıları, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret ederek…
HABER MERKEZİ
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayati Çapa ve Müdür Yardımcıları, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret ederek, Halk Eğitim Merkezi’ne verdiği katkılarından dolayı teşekkür ettiler ve Kesimoğlu’na tel kırma Atatürk silueti hediye ettiler. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Kesimoğlu duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Başkan Kesimoğlu yaptığı açıklamada; “Kırklareli Belediyesi olarak, eğitim kurumlarımızın toplumsal etkinliklerine elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da bu desteğimizi artırarak sürdüreceğiz. Sanatsal etkinlikler Kırklareli’de sanata olan ilgiyi de artıracak, Kırklareli’nin kültür düzeyinin daha da yükselmesini sağlayacaktır. Sizleri bu tür sanatsal etkinliklerinizden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ayrıca, kendisine hediye edilen Atatürk portresinin oldukça anlamlı olduğunu ifade etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here