Kesimoğlu; “Sorunları tespit edip, anında çözüyoruz”

13
Kırklareli Belediye Başkan Mehmet siyam Kesimoğlu, belirledikleri ve ihtiyaç duyulan bölgelerde asfaltlama çalışmalarına başladıklarını söyledi. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkan Mehmet siyam Kesimoğlu, belirledikleri ve ihtiyaç duyulan bölgelerde asfaltlama çalışmalarına başladıklarını söyledi. 
Göreve geldiği günden bu yana gerek vatandaşlarla gerekse mahalle muhtarlarıyla yaptığı toplantılarda Kırklareli’nin eksikliklerini tespit ettiklerini belirten Kesimoğlu, tespit ettikleri sorunları bir bir çözmek için çalıştıklarını belirtti.
* “Sorunları tespit ediyoruz”
Kırklareli’de tespit ettikleri yol sorunlarının giderilmesi için ekiplerin çalışmalara başladığını ifade eden Kesimoğlu; “Yollar ile alakalı sorunların tespiti yönünde çalışmalarımızı başlattık. Gerek mahalle sakinlerimiz ile gerek muhtarlarımız ile yaptığımız toplantılarda önemli tespitlerimiz oldu. Belirlediğimiz sorunlu yollar konusunda planlama yaparak çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Ekip arkadaşlarım ile birlikte sorunları en kısa zaman içerisinde çözme gayreti içinde olacağız. Söz verdiğimiz gibi bütün mahallelerimize en güzel şekilde hizmet edeceğiz” dedi.
* “Kırklareli gelişirken, sorumluluğumuz artıyor”
Kırklareli’nin gelişmesiyle Kırklareli Belediyesi’nin hizmet sorumluluk alanının büyüdüğünü aktaran Başkan Kesimoğlu; “Kırklareli gün geçtikçe değişiyor ve gelişiyor. Bu noktada Kırklareli Belediyesi olarak Kırklareli’ni cazibe merkezi haline getirme gayreti içinde olacağız. Yapacağımız çalışmalar ile Kırklareli Belediyesini sosyal ve kültürel alanda gelişimini projeleri ile gözler önüne seren bir Belediye haline getirmeyi hedefliyoruz. Alt yapı çalışmaları bitirilen mahallelerimizde üst yapı çalışmalarımızı başlatıyoruz. Belediye olarak bu mahallelerimizde hizmetlerimize asfaltlama çalışmalarımız ile devam ediyoruz. Ana cadde ve sokaklarımızda belirlenen program çerçevesinde asfaltlama çalışmalarımız en kısa süre içerisinde bitireceğiz. Ekim ayına kadar devam edecek olan asfaltlama çalışmalarımız kapsamında 7 Bin ton sıcak asfalt atılacak. Bunun yanında yine belirlenen cadde ve sokaklarda parke taşı döşeme çalışmalarımız devam edecek. Gelişen ve büyüyen Kırklareli’de yoğun bir tempo içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here