Kesimoğlu son iftarı personeli ile yaptı

19
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 25 Temmuz 2014 Cuma gecesi belediye personeli ile birlikte oruç açtı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 25 Temmuz 2014 Cuma gecesi belediye personeli ile birlikte oruç açtı. 
Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine belediye personeli ve aileleri katıldı. İftarın ardından bir konuşma yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu şunları kaydetti;  4 aydır görevde olduğunu ifade eden Başkan Kesimoğlu; “Artık birbirimizi tanıdık. Şimdi daha fazla çalışma zamanı. Küçük küçük atmaya başladığımız tohumlarımızı büyütme zamanı’’ diyerek sözlerini şöyle sürdürdü; “Sevgili mesai arkadaşlarım, hepinize öncelikle bu yemeğe katıldığınız için teşekkür ediyorum. Ramazan Ayı boyunca düzenlediğimiz iftar yemeklerinde mahallelilerimiz ile bir araya geldik. Bugün de Kırklareli Belediyesi olarak verdiğimiz son iftarda siz mesai arkadaşlarım ile birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Göreve başlayalı 4 ay gibi kısa bir süre oldu. Bu süre zarfı içerisinde sizler beni tanımaya başladınız, ben sizleri yavaş yavaş tanımaya başladım. Ama artık tanışma evresini geçerek üreteceğimiz işler ile Kırklareli halkına daha iyi nasıl hizmet verebiliriz onun düşüncesinde ve gayesinde olmalıyız. Sizden isteğim, Ramazan bayramı sonrası daha hızlı bir tempo içerisinde çalışmalarımızı sürdürerek, yapacağımız işler ve hayata geçireceğimiz projelerle Kırklareli’ye ve Kırklarelililere layık oldukları hizmetleri sunma gayretinde olmanızdır”
“Kırklareli Belediyesi Başkanı’ndan, Temizlik İşçisi’ne Kadar bir ailedir”
Birlik ve beraberlik içerisinde olarak Kırklareli halkına yönelik güzel ve başarılı hizmetlere imza atacaklarını ifade eden Kesimoğlu; “Sizin de bu duygu ve düşüncede olduğunuza şüphem yok. Kırklareli Belediyesi; başkanından, sokaktaki temizlik işçisine kadar bir bütündür, ailedir. Biz, hep birlikte el ele ilimizin güzel yarınlarını birlikte inşa edeceğiz. Bütün bu çalışmaları yaparken en büyük katkı ve desteği sizlerden alacağım. Şunu bilmenizi istiyorum. Ben, tüm mesai arkadaşlarıma eşit mesafedeyim. Bugüne kadar kimseyi şucu-bucu diye ayırmadım, ayırmam da. Evine bir ekmek götürmek niyetinde olan, işini savsaklamadan yapanla bir sorunum olmaz. Ancak, işini yapmayan, yapana engel olan, dedikodu üretene de pek sıcak bakmam. Sizlerden tek isteğim ve beklentim vardır. O da, benim çalışma tempoma ayak uydurmanız, ilimizi geliştirmek adına yapmayı planladığım hizmetlerde bana destek ve katkı vermenizdir” dedi.
Sercan Ünver unutulmadı
Geçtiğimiz yıl talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeden Kırklareli Belediyesi çalışanı Sercan Ünver’i de unutmayan Kesimoğlu; “Geçtiğimiz yıl talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeden Sercan Ünver kardeşimi bir kez daha sevgiyle anıyorum. Bu tür kazaların yaşanmaması adına hepimiz çok dikkatli ve titiz çalışalım. Önce kendi iş güvenliğinizi alarak işinizi yapın” dedi.
“Mehmet Gider’e geçmiş olsun”
Geçtiğimiz akşam kalp krizi geçirerek Edirne Tıp Fakültesi’ne kaldırılan Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider’e geçmiş olsun dileklerini ileten başkan Kesimoğlu; “Geçtiğimiz akşam Mehmet Gider başkan yardımcımız kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Şuan durumu iyi. Eşi ve kızının herkese selamı var. Buradan bende Mehmet Gider arkadaşımıza geçmiş olsun diliyor en kısa sürede yanımızda görmeyi istiyoruz” dedi.
Kesimoğlu, konuşmasının sonunda; “Tüm mesai arkadaşlarımın ve ailelerinin Ramazan Bayram’ını şimdiden kutluyorum” dedi.  (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.