Kesimoğlu Sivil Toplum Kuruluşları’nı geziyor

19
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu beraberinde CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, Kırklareli Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeliği Adaylarıyla Sivil Toplum Kuruluşları’nı gezmeye devam ediyor.

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu beraberinde CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, Kırklareli Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeliği Adaylarıyla Sivil Toplum Kuruluşları’nı gezmeye devam ediyor.
Bu geziler kapsamında dün saat 11.30’da Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret eden Kesimoğlu ve beraberindekileri Birlik başkanı Ali Dermenci ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.
Kesimoğlu yaptığı ziyaretinde her zaman hayvancılık ile uğraşan üreticilerin yanında olacaklarını belirterek şunları kaydetti:
“Sivil Toplum Örgütleri sürekli ziyaret ettiğimiz ve sohbetlerde bulunduğumuz yerlerdir. Önümüzdeki günlerde de biz sizleri davet edeceğiz. Sizin gözünüz ile Kırklareli’nin eksikliklerini, yapılması gerekenleri, tamamlanması gerekenleri, nasıl bir Kırklareli’de yaşamak istersinizi konuşacağız. Ondan sonra projelerimizi olgunlaştırarak hayata geçirmeye bakacağız. Ben öyle 30 tane, 40 tane, 50 tane, 100 tane proje değil biz 5 tane proje söyleyeceğiz. Yani 5 yılda 5 proje.
Bizim İl Genel Meclisi Aday arkadaşlarımız bu işi iyi bilen, bilgili ve tecrübelidir. Süreli köylerimizde olacaklar. Hem merkez de hem de köylerde yanınızda olacağız. Cumhuriyet Halk Partisi sizlerin başucu kitabı gibi olacak. Beraber yöneteceğiz. Değişiklikleri, yenilikleri, gelişmeleri hep birlikte geliştireceğiz. Bu birlik ve beraberliğimizi sadece seçim öncesinde oluşturduğumuz platformlarda değil, 5 yıllık yasal süre içerisinde sürekli iletişim içerisinde olacağız. İletişim kanallarımız hep açık olacak. Sivil toplum Örgütleri ile işbirliğimiz görev yaptığımız süre boyunca devam edecek.”
Birlik Başkanı Ali Dermenci’de Kırklareli’nin adını Hayvancılık ile duyurduklarını belirterek; “Gördüğümüz kadarı ile ben açık söyleyeyim bütün listelere baktık sadece Belediye Başkanı olarak en deneyimli en tecrübeli Belediye Meclis Üyeleri Adayları sizde. Bizde bir sivil toplum kuruluşu olarak üzerimize düşen ne varsa, destek istendiği zaman yardıma hazırız. Hep söylediğimiz gibi Kırklareli bir kasaba gibi. Kırklareli’miz son zamanlarda özellikle Hayvancılık ile ön plana çıktı. Türkiye’nin neresine giderseniz gidin Kırklareli denince akla hayvancılık geliyor. Ama maalesef genelde büyük şirketlerle anılıyoruz. Bu belki ülke ekonomisi için iyi ama yerel için iyi değil” dedi.
Kesimoğlu ve beraberindekiler günün ikinci ziyaretini saat 13.30’da Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’na gerçekleştirdi. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Yönetim Kurulu üyelerin kafileyi kapıda karşıladı. Ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduğunu belirten Ertuğrul Ziya Çetintaş 30 Mart’ta yapılacak seçimlerde CHP Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na başarılar diledi.
* Volkan Cana sürpriz doğum günü pastası
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın ardından saat 14.30’da Kırklarelispor’un tesislerini ziyaret etti. Ziyaret esnasında Mehmet Siyam Kesimoğlu ve beraberindeki heyet yeni yaşına giren Kırklarelispor’un başaralı Başkanı Volkan Can’a sürpriz doğum günü pastası hazırladı. Bu güzel sürpriz karşısında çok mutlu olduğunu ifade eden Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, hem ziyaret hemde sürpriz doğum günü pastası için teşekkür etti. Her iki ziyaret, CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan,  CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ve Belediye Meclis Üye Adayları katıldı. (Kadir Sinici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.