Kesimoğlu, oda ziyaretlerine devam etti

8
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Eski Milletvekili Mehmet S.
Kesimoğlu, aday adaylığını açıkladıktan sonra Lüleburgaz’da oda
ziyaretlerini sürdürdü.

Lüleburgaz

Şoförler Odası’na gelişinde Başkan Kenan Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Mehmet S. Kesimoğlu burada bir süre Başkan Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet ettikten sonra Lokantacılar Odasını ziyaret etti.
Aday adaylığı ve ön seçim hakkında açıklamalar yapan Kesimoğlu, ön seçimin ileri demokrasinin şartı olduğunu belirtti. Kesimoğlu “ Ben 2002 yılında önseçimle geldim. Hiçbir zaman parmak kaldıran bir vekil olmak istemem. Vekil olsam da olmasam da yapım gereği Lüleburgaz ve Kırklareli’nin köylerinde kahvehanelerde insanlarla bir araya gelip dertlerini dinlemeyi ve onlarla sohbet etmeyi seviyorum. Ön seçime gelince de bence Genel Başkanın iki dudağı arasında hapislik olmaz. CHP Delegesi ve üyesi özgürdür. Sandıkta vicdanının sesini dinler. İnşallah bu seçimlerden iktidar Partisi olarak çıkar ve ilimiz ve ilçemize, insanlarımıza faydalı oluruz” dedi.
Lokantacılar Odası Başkanı Nihat Yaman’da ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti belirtip “ Sizin gibi halk tarafından sevilen insanları siyaset alanında görmek bizleri de memnun etmekte. Size çıktığınız yolda şimdiden başarılar diliyoruz” dedi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here