Kesimoğlu; “Belediyemizin hizmet kalitesi daha da yükseldi”

1
Kırklareli Belediyesi personeline verilen 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ile 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu ve İkincil Mevzuat hakkındaki seminer son buldu.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi personeline verilen 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ile 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu ve İkincil Mevzuat hakkındaki seminer son buldu.
Kırklareli İl Halk Kütüphanesi’nde 20 Haziran 2014 Cuma günü saat 13.30’da son bulan kurs için sertifika töreni düzenlendi. 
Verilen eğitimin sertifika törenine; Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Başkan Yardımcısı Hüseyin Tahsin Gençay, Meclus Üyesi Adem Sevim, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ile belediye personeli ve kursiyerler katıldı.
Kırklareli Belediyesi personeli, sertifikalarını Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile törene katılanların elinden aldılar.
* “Bu seminer sonunda daha iyi hizmet vereceğiz”
Sertifika töreninde bir konuşma yapan Kesimoğlu; “İlk olarak bizi kırmayarak buraya gelerek personelimize eğitim veren Kamu İhale Kurumu uzmanı Murat Arapgirli’ye teşekkür ediyorum. Sizler belediyemizin daha iyi hizmet verebilmek için özellikle İhale Yasası ile ilgili son derece titiz bir hizmet sunabilmek adına bu kursa katıldınız. Ben hepinize teşekkür ediyorum. Bu seminer sonunda Kamu İhale Yasası ve Kamu İhale Sözleşmeleri Yasası ile ilgili daha ayrıntılı biçimde bilgiye ulaştık. İnanıyorum ki belediyemizin hizmet kalitesi daha da yükselecek. Hizmetlerimiz daha seri, zamanında vatandaşımızın sorunlarını çözeceğiz. 16 tane müdürlüğümüz var. Bu müdürlüklerimiz mali hizmet alımında tüm bunların mevzuata uygun düzenlenmesinde büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca Elektronik Kamu Satın Alma Platformu ile iletişimlerimiz daha sağlıklı hale gelecek. Bu seminerde emek ortaya koyan bilgi dağarcığını yükselten  bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Kesimoğlu, konuşmasının ardından kursa katılanlara sertifikalarını verdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here