Kendine omuz atana satırla cevap verdi

13
Babaeski ilçesinde, kendisine omuz atan bir kişiye sinirlenen şahıs;
karşılığı satırla verdi. Bankaya satırla giren öfkeli vatandaş, hıncını
almak isterken güvenlik görevlisi tarafından vurularak etkisiz hale
getirildi.

Kendine omuz atana satırla cevap verdi

HABER MERKEZİ

Kırklareli’ne bağlı Babaeski ilçesinde banka şubesine satırla giren bir kişi müşterileri korkutunca güvenlik görevlisi tarafından etkisiz hale getirildi.
17 Aralık 2010 Cuma günü herkesin gözü önünde yaşanan olay akşam saatlerinde Yapı Kredi Babaeski Şubesi’nde gerçekleşti.
Alınan bilgilere göre C. K. isimli şahıs arkadaşı ile birlikte yolda yürürken Ç. S. isimli şahısa omuz atınca aralarında ufak çaplı bir sürtüşme yaşandı. Sürtüşmenin sona ermesi ile birlikte Ç. S. isimli şahıs Yapı Kredi Bankası Babaeski Şubesi’ne girdi. Olay sonrası öfkesi dinmeyen C. K. isimli şahıs kendisine omuz atan Ç. S. isimli şahısın peşinden aynı şubeye satırla girerek ona saldırmaya kalktı.
Banka şubesinde bulunan müşterilerin gözü önünde yaşanan bu olaya müdahale eden özel güvenlik görevlisi; C. K. isimli şahısı ruhsatlı silahı ile ayağından yaralayarak etkisiz hale getirdi. Yaşanan olay sonrası polis ve ambulans olay yerine gelerek ayağından yaralanan şahısı hastaneye kaldırdı. Bankanın özel güvenlik görevlisi ile Ç. S. İsimli şahıs olay sonrası olay ile ilgili ifadeleri alınmak üzere Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Banka müşterileri yaşanan bu olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi kısa süreli bir şok yaşadılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here