Kemal Şar, Saadet Partisi Kırklareli İl Başkanı oldu

56
* Kırklareli’nin en deneyimli ve tecrübeli siyasetçilerinden olan Kemal Şar suskunluğunu bozarak Saadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı olarak tekrardan siyaset sahnesine döndü.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’de siyaset denince ilk akla gelen isimlerin ilk sırasında yer alan Kemal Şar uzun bir aradan bu yana ara verdiği siyasete Saadet Partisi (SP) Kırklareli İl Başkanı olarak dönüş yaptı.
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak tarafından geçtiğimiz günlerde atama yazısı kendisine gönderilen Kemal Şar ilk açıklamasını gazetemize yaptı.
Saadet Partisi’ni Kırklareli’deki eski gücüne ve etkinliğine kazandırmak için önümüzdeki günlerde oluşturulacak olan teşkilatları ile çalışmalara başlayacağını belirten Şar; “Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın takdirleri ile Saadet Partisi Kırklareli İl Başkanlığı’na atanarak uzun bir aradan sonra tekrardan siyaset sahnesine dönmenin mutluluğunu yaşıyorum. Önümüzdeki günlerde en kısa zaman içerisinde teşkilatlanmamızı tamamlayarak Saadet Partisi’ni Kırklareli’de tekrardan eski günlerindeki gibi güçlü ve etkili haline getireceğiz. Teşkilatlanmalarımızı tamamladıktan sonra yeni parti binamızın açılışını sürpriz bir ismin katılımı ile gerçekleştirerek önümüzdeki yıl yapılacak olan Yerel Seçimler için startı vereceğiz. Herkesi Saadet Partisi çatısı altında toplanmaya çağırıyoruz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here