Kelep’in kaynatası kazadan 69 gün sonra vefat etti

50
Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Raif Kelep’in kaynatası Karakuş geçirdiği trafik kazasından 69 gün sonra vefat etti.

HABER MERKEZİ

Kırklareli İl Genel Sekreteri Raif Kelep’in kaynatası Beyazit Karakuş (79) 30 Eylül 2009 tarihinde bisikleti ile bağ evine giderken Şeytan Dere yolunda trafik kazası geçirmişti. Kazadan başının çarpması nedeni ile ağır bir şekilde yaralanan Karakuş kaldırıldığı Kırklareli Devlet Hastanesi’nden Özel Silivri Anadolu Hastanesi’ne sevk edilmişti. Bitkisel hayata giren Karakuş kazanın ardından 69 gün geçmesinin ardından hayata veda etti.
Karakuş’un cenazesi dün Kırklareli Kapan Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı ile Kırklareli Belediye Mezarlığı’na defnedildi. Cenaze namazına Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Vali Yardımcıları, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus, İl Emniyet Müdürü M. Behzat Canbazoğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri ile kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here