Kazan; “Destek bulamadım ama hala hazırda bekliyorum”

18
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanlığı’nın 3 Haziran 2012 Pazar günü yapılacak olan İl Başkanlığı Seçimleri öncesinde adaylığını açıklayan İhsan Kazan; “Destek bulamadım ama hala hazırda bekliyorum” dedi.
HABER MERKEZİ
Yaklaşık 4 ay önce CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu’nun görevden alınmasının ardından CHP Genel Merkezince yeniden İl Başkanlığı’na İhsan Kazan getirilmişti.
Kazan, göreve gelmesiyle birlikte yapılacak olan İl Başkanlığı Seçimleri’nde aday olacağını geçmiş dönemlerde olduğu gibi yeniden seçilerek göreve gelmek istediğini belirtmişti.
İlçe Kongreleri’nde de yaptığı konuşmalarında adaylığını açıklayarak destek beklediğini ifade eden Kazan ile yaptığımız görüşmede yeterli destek bulamadığı için adaylığını geri çektiğini söyledi.
Ancak Kazan, resmi olarak İl Başkanlığı Adaylığı’nı çekmediğini belirterek; “Partimizin 3 Haziran’da yapılacak olan İl Başkanlığı Seçimleri’nde adaylığımı yeterli destek bulamadığım için geri çektim. Geri çektim diyorum ama bu durumu resmiyete dökmedim. Diğer Başkan Adayları Vecdi Gündoğdu ile Aydın Karakoç arasında bir anlaşmazlık çıkarsa ben yine İl Başkanlığı’na talibim” şeklinde konuştu. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here