Kaynarca Gençlikspor’da hedef Süper Amatör Lig

35
kırklarel’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Beldesi’nin Futbol Takımı Kaynarca Gençlikspor antrenmanlarına devam ediyor. 
HABER MERKEZİ
Kırklarel’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Beldesi’nin Futbol Takımı Kaynarca Gençlikspor antrenmanlarına devam ediyor. Çetin Öten gözetiminde antrenmanlarına devam eden Kaynarca Gençlikspor antrenmandan sonra oyuncularına yemek verdi.
Kaynarca Gençlikspor Kulup Başkanı Hakan Variş yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Oyuncularımızın kaynaşmasını sağlamak ve verdikleri emeklerinin az da olsa karşılığı olarak yemek verdik. Kaynarca Gençlikspor’da oynayan kardeşlerimizin elimizden geldikçe emeklerinin karşılığını vermeye çalışıyoruz. Biz hiçbir oyuncumuzu yarı yolda bırakmadık şimdi de bırakmaya niyetimiz yok. Ben ve yönetimdeki arkadaşlarım Kaynarca Gençlikspor’u daha ilerilere götürmek için aldık ve ilerilere götüreceğimize inanıyorum. Bize bu yolda gerek maddi gerek manevi destekte bulunan Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’e çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Oyuncular da gecenin sonunda Başkalarına; “Sizin emeklerinizi boşa çıkarmayacağız. Çok çalışıp bu sezon Süper Amatör’e çıkacağız” sözü verdiler. (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here