Kaynarca Gençlikspor’da hedef “Şampiyonluk”

23
Kaynarca Gençlikspor Antrenörü Çetin Öten gözetiminde ilk antrenmanına çıktı. 
HABER MERKEZİ
Kaynarca Gençlikspor Antrenörü Çetin Öten gözetiminde ilk antrenmanına çıktı. Kaynarca Gençlikspor’un top başı antremanına Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker ve Kaynarca Gençlikspor Kulüp Başkanı Hakan Variş katıldı.
Kırklareli 1. Amatör Futbol Takımları’ndan Kaynarca Gençlikspor 2014-2015 Futbol Sezonu çalışmalarına 22 Ağustos 2014 Cuma günü yaptığı adaptasyon ve kuvvete hazırlık idmanıyla start verdi.
Gazetemize açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Hakan Variş yeni sezonda şampiyonluğu hedeflediklerini söyleyerek;
“Bu kapsamda Teknik Direktör Çetin Öten ‘in raporu doğrultusunda Üsküp Spor’dan Stoper İbrahim Çalkan, Yıldırım Spor’dan Forvet oyuncuları Tunçberk Kızılcan, Emre Karaoğlu ve yine aynı takımdan Orta Saha Oyuncusu Tansel Öten’i kadromuza dahil ettik. 2014-2015 Futbol Sezonu’na hazırlık yapmak amacıyla bugün takım halinde topbaşı yaptık. Takımımıza yeni katılan arkadaşlarımızla beraber iyi bir sezona başlamak için toplandık. İnşallah güzel bir sezon olur. Arkadaşlarımızda verimli bir dönem geçirirler. Giden oyuncularımız var, yeni gelen oyuncularımız var. O kaynaşmayı sağlayıp ligin ilk haftasına Kaynarca Gençlikspor olarak Şampiyonluk için hazırlanacağız” dedi. (Berkay Çamlı) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here