Kaynarca Gençlik Spor Kulübü sezon açılışını dualar eşliğinde kurban keserek yaptı Başkan Türker; “Gençlerimize Spor Tesisi yapacağız”

55
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Beldesi’nin güzide spor kulübü Kaynarca Gençlik Spor Kulübü sezon açılışını güzel bir törenle yaptı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Beldesi’nin güzide spor kulübü Kaynarca Gençlik Spor Kulübü sezon açılışını güzel bir törenle yaptı.
Tören Atatürk Heykeli önünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşu ile başladı ve İstiklal marşı ile devam etti. Açılışa; Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, Kaynarca Gençlik Spor Kulüp Başkanı Hakan Variş, Kaynarca Gençlik Spor Yönetimi ve Kaynarca Gençlik Spor Kulübü oyuncuları katıldı. 
Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Geçtiğimiz yıla kadar Kaynarca Gençlik Spor’un başarısı için ben de sizin gibi ter döktüm. Sizin içinizden biri olarak bu sezonu başarılı bir şekilde geçirmenizi gönülden istiyorum. Biz gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp spor yapmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Bunun ilk adımını da Kaynarcamızda bulunan ama kullanılmayan eski okulun yerine spor tesisi yaparak gençlerimize kazandırmak istiyoruz. Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yer için izin alındı. Allah’ın izni ile oraya Kaynarcamız için ve gençlerimiz için Halı Saha, Basket Sahası ve Voleybol Sahası yapmak istiyoruz. Bizim geleceğimiz gençlerimizdir biz onlar için varız ve elimizden geldiğinde gençlerimizin geleceğini düşünüyoruz.
Başkan Türker’in konuşmasının ardından Kaynarca Gençlik Spor’un sahasına çıkıldı ve bu yılın sakatlık olmadan hayırlı bir şekilde geçmesi için Kaynarca imamının duaları eşliğinde kurban kesildi. Kurban kanını da teker teker oyuncuların alınlarına sürüldü.
* Kaynarca Gençlikspor’da Hedef “Şampiyonluk”
Kaynarca Gençlik Spor bu sezon iyi bir takım kurup gelecek sezona bir üst lige çıkmanın mücadelesini verecek. Geçen Sezon başarılı bir yıl geçirmeyen Kaynarca Gençlik Spor yeni sezon için sıkı bir hedef belirledi. Takım kadrosuna 5 yeni oyuncu katan Kaynarca Gençlik spor geçen sezon kaçırdığı Şampiyonluğu bu sezon yakalamak için mücadele verecek.
Kaynarca Gençlik spor Kulüp Başkanı Hakan Variş yaptığı açıklamasında; “Geçen yıl bizim için şanssız bir yıldı. Kazanacağımız çok güzel oynadığımız maçları kaybettik. Bu yıl oyuncularımız çok çalıştı takımımıza takviyeler yaptık iyi hazırlandık işimizi şansa bırakmadık” dedi. (Berkay Çamlı) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here