Kaynarca Belediyesi’nde 300 Gram Ekmek 60 Kuruş

36
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve Malkara’daki gazetemiz Yeni Emek Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’i makamında ziyaret ettiler.
HABER MERKEZİ
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve Malkara’daki gazetemiz Yeni Emek Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’i makamında ziyaret ettiler.
Samimi bir hava içerisinde geçen ziyaret sonrası Kaynarca Belediye Başkanı Türker, Gökkaya ve Ceylan ile birlikte Belediye Ekmek Fırını’na gittiler. Belediye Ekmek Fırı’nı hakkında bilgiler veren Başkan Türker, Kırklareli’de 250 Gram ekmeğin 90 Kuruş’a satıldığını Kaynarca Belediyesi Ekmek Fırını’nda üretilen 300 Gram odun ekmeğinin kaynarca halkı tarafından 60 Kuruş’a satın alındığını söyledi. 
Başkan Serdar Türker sözlerine şöyle devam etti;
“Amacımız halkımıza her alanda en güzel hizmeti sunmaktır. Vatandaşımızın yediği ekmekte de en iyisini ve en ucuzunu sunmak için kendi fırınımızda, odun ateşinde, halk arasında kara fırın olarak tabir edilen fırınımızda hem kaliteli, hem de en ucuz ekmeği üretiyoruz.  Kırklareli’de üretilen 250 Gram ekmeğin resmi satış fiyatı 90 Kuruş. Biz Belediyemize ait fırında 300 Gram ekmeği 60 Kuruş’tan halkımıza sunuyoruz. Daha fazla gramajlı ve ucuz ekmeği halkımıza sunarak bir nebze olsun bütçelerine katkı sağlıyoruz. Ekmek deyip geçemeyiz. Günde 8-10 ekmek giren kalabalık aileleri düşünürsek ciddi bir kazanım sağlandığını görürsünüz.”
Başkan Serdar Türker, Kaynarca’nın kaynaklarını ve tarihini hayata geçirerek kısa zamanda Beldelerinin adını ülke çapında duyurmayı, iç ve dış turizme açılmayı hedeflediklerini de belirtirken bu konuda proje çalışmalarının devam ettiğini söyledi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here