Kaynarca Belediyesi Trakyakent’e Üye oldu

52
* Kaynarca Belediye Başkanı Sayit Uçan; “Tüm Trakya’yı temsil etmeye başlayan Trakyakent’e Üye olmak için meclis kararımızı aldık” dedi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesine bağlı belediyelerinden olan Kaynarca Belediye Başkanı Sayit Uçan Başkanlığı’nda Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte alınan 05.02.2013 tarihli Meclis kararı ile Trakyakent Belediyeler Birliği Üyesi oldu.
2013 yılı Nisan ayında yapılacak olan Trakyakent Belediyeler Birliği’nin Olağan Meclis Toplantısı’nda resmen Birliğe katılacak olan Kaynarca Belediyesi hakkında açıklamalarda bulunan Trakyakent Birlik Başkanı ve Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç açıklamasında;
“Kırklareli ilimize bağlı ilçelerden Pınarhisar’ın şirin beldesi Kaynarca Belediyesi’nin aramıza katılması bizler adına mutluluk verici bir durumdur. Birlik yönetimi olarak en büyük amacımız Trakya Bölgesi’nde yer alan tüm Belediyeleri Trakyakent Belediyeler Birliği çatısı altında toplamaktır. Kaynarca Belediyesinin de bu oluşum adına aramızda bulunmasından dolayı memnuniyet duyduğumu ifade ederek, Birlik Üyelikleri’nin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 
Birlik Üyesi Belediyelerin kendilerine verdiği destek ve oluşturulan birliktelik ile Trakyakent’in şu anda ulusal ve uluslararası bazda çok güçlü bir konumda olduğuna işaret eden Birlik Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, yeni katılımlarla Trakyakent’i daha yüksek noktalara taşıyacaklarını belirtti.
Birlik Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Trakyakent’e üyeliği hususunda, Kaynarca Belediyesi’nin katılımının Trakyakente güç kattığını belirterek, Kaynarca Belediye Başkanı Sayit Uçan ve Belediye Meclis Üyelerine teşekkürlerini iletti.
 Başkan Dalgıç, Trakya için aynı vizyonda, iyi bir ekip çalışmasını Trakyakent’te gerçekleştirdiklerini belirterek; “Ben süreci birlikte büyümenin güzel bir örneği olarak görüyorum. Trakyakent’te katılımların daha da artmasını bekliyorum” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here