Kaymakam Özderin’den Kıbrıs Gazisi Çakar’a sürpriz

16
Kırklareli’nin Kofçaz Kaymakamı Enver Özderin, Topçular Köyü’nde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Zeynel Abidin Çakar’ı ziyaret etti. Ziyarete Kofçaz Belediye Başkanı Sayın Nuri Çalışkan ve kurum müdürleri katıldı.
HABER MERKEZİE
Kıbrıs Gazisi Zeynel Abidin Çakar ile sohbet eden Kaymakam Özderin; “Gazilerimizin kutsal birer emanet olduklarını belirterek, ziyaretlerde ailelerin sorunlarını dinleyerek bir talepleri veya ihtiyaçları olup olmadığını öğrenmeye çalıştıklarını, bu tespitler sonucunda devletin sahip olduğu maddi ve manevi imkanlarla bu ailelere yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyoruz. Devletimiz ve milletimiz gazilerimize bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca gazimizin doğum gününü kutlar, hasta olan torununa da acil şifalar diliyoruz” dedi.
 Zeynel Abidin Çakar ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bugün Kaymakamımız ve beraberindeki heyet evime kadar gelip beni ziyaret etti. Halimi hatırımı ihtiyacımı sordular. Beni yalnız bırakmadılar. Bu ziyaret benim ve ailem için büyük bir onurdur, sağ olsunlar” diye konuştu.
Köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Özderin ve beraberindeki heyet daha köyden sonra ayrıldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here