Kaymakam Aydemir’den Demirköy’deki Siyasi Partilerin Seçim Büroları’na ziyaret

27
Kırklareli’nin Demirköy Kaymakamı Musa Aydemir, 30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri dolayısıyla Demirköy’de açılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP),


HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Demirköy Kaymakamı Musa Aydemir, 30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri dolayısıyla Demirköy’de açılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seçim İrtibat Büroları’nı ziyaret ederek partililerle bir süre sohbet etti. Demirköy Kaymakam’ı Musa Aydemir ziyaretleri sırasında adaylardan ve partililerden Demirköy’e yakışacak, seçim kurallarına uyularak demokratik bir seçim yarışında olmaları, barış ve kardeşliği tesis edecek bir seçim olması temennisinde bulundu.
Kaymakam Musa Aydemir ziyaretlerinde şunları söyledi;
“Demirköy’lüler kendilerine yakışır bir seçim yapacaklardır. Seçimlerin Demokratik hayatımıza, devletimize, milletimize, ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Elbette ki takdir halkımızın ve bu anlamda da tüm adaylarımıza demokratik bir ortamda bir seçim yaşamalarını diliyorum. Özellikle birbirimize saygı duyalım. Fikri, düşüncesi, partisi ne olursa olsun, hepiniz Demirköy’ün havasını, suyunu teneffüs ediyoruz. Hepinizin huzura, kardeşliğe, barışa ihtiyacı var. Bu duygular içinde bir seçim geçirelim. Medeni, çağdaş, demokratik bir anlayışla seçime gitmek lazım. Mahallemizde, cadde ve sokakta parti üyelerinin karşılaşmaları durumunda birbirlerine başarı dileklerini sunmaları, birbirlerinin ellerini sıkmaları gerekir. Demokratik bir anlayış bunu gerektirir.
 Adayların Demirköy’e bir hizmet yarışı anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeleri gerekir. Seçim demokratik bir haktır. Bu hakkı huzurlu bir şekilde ve barış havasında yapmak lazım. Demokrasinin gereği de budur.  Birbirini kırmadan, zarar vermeden, hoş görü anlayışı ile seçim çalışmalarını devam etmeli diye düşünüyorum.  Demirköy’ümüzün hizmet edilmeye ihtiyacı var. Demirköy her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. Demirköy’e layık olanı yapmaya gayret edelim. Adaylar projeleriyle halkın karşısına çıkmaları lazım. Projeleriyle, yapabilecekleri çalışmalarıyla halkın karşısına çıkıp konuşmaları gerekir. Seçmeyi ve seçilmeyi milletin hür iradesine bırakmalıyız. Neticeyi sandık sonuçlarına bırakalım, sandık neticesine saygı gösterelim. 30 Mart Seçimleri özellikle Demirköy’ümüze, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diler, tüm adaylarımıza seçim çalışmalarında başarılar dilerim.” (Gülcan Kutlu)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here