Kaymakam Alkan; “Babaeski huzurlu bir bayram geçirdi”

36
* Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, “Bütün Dünyanın Barış içinde yaşadığı huzurlu, mutlu bir Bayram geçirmesini diliyorum” dedi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nde, Ramazan Bayramı’nın 1’inci günü Bayramlaşma Programı Belediye Sarayı Tansa Düğün Salonu’nda yapıldı. Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, “Bütün Dünyanın Barış içinde yaşadığı huzurlu, mutlu bir Bayram geçirmesini diliyorum” dedi.
Alkan, sözlerine şöyle devam etti; “Bayramlar, milli ve dini duyguların, hoş görünün, sevgi ve saygı bağlarının kuvvetle hissedildiği ve yaşandığı özel günlerdir. Ülkemizin sevgi ve huzur dolu bir Ramazan Bayramı geçirmesi dileği ile tüm Babaeski halkının Ramazan Bayramını kutluyorum.”
Kaymakam Alkan, Bayramın 1’inci günü saat: 11.00 ve 11.30 arası Belediye Sarayı Tansa Düğün Salonu’nda yapılan Bayramlaşma Programında; 1.Zırhlı Tugay Komutan Vekili Tank Albay Selçuk Yazçayır, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Dalkılıç, Babaeski İlçe Emniyet Müdürü Osman Ünal, Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Kemal Taysı, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, MHP Babaeski İlçe Başkanı Semih Meriç, Babaeski İlçe Müftüsü Yusuf Arslan, Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Babaeski Belediye Başkan Yardımcıları Hayri Tübeler ve Ayhan Sertgün, Babaeski Belediye Meclis Üyeleri, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, İtfaiye Müdürü Adnan Tunç, Zabıta Müdürü Hakan İnanç, Türk Hava Kurumu Babaeski Şube Başkanı Metin Karakuş, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Babaeski Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Buyur, Gazeteci-Yazar Özkan Başaran ve  Köy ve Mahalle Muhtarlarının bayramlarını tek tek kutladı.
Ramazan Bayramının 2’inci programı Saat: 11.30-11.45 arası ve 11.45-12.00 arası ise Kaymakam Mustafa Asım Alkan, 1.Zırhlı Tugay Komutan Vekili Tank Albay Selçuk Yazçayır, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ve Cumhuriyet Savcısı Süleyman Dalkılıç, İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, buradaki personel ile bayramlaştılar. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here