Kayıtlar devam ederken, Belediye Başkanlığı’nın hizmetleri de devam ediyor

13
Kırklareli’de her geçen yıl öğrenci sayısı artarken, Kırklareli Belediye Başkanlığı üniversite öğrencilerini Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs terminali ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlük….
HABER MERKEZİ
Kırklareli’de her geçen yıl öğrenci sayısı artarken, Kırklareli Belediye Başkanlığı üniversite öğrencilerini Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs terminali ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlük bahçesinde kurmuş olduğu stantlarda karşılayıp, rehberlik hizmeti veriyor.
2 Eylül 2013 Pazartesi günü başlayan kayıtlar ile hizmetine başlayan Kırklareli Belediye Başkanlığı öğrencileri Kırklareli kent merkezi hakkında bilgilendirirken, Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın gençlere ne kadar önem verildiği anlatılıyor. Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan kayıt süresince öğrencileri yalnız bırakmayıp, Rektörlük bahçesinde kurulan stantta kayıt yaptıran öğrenci ve velileri ile sohbet ediyor.
Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan yaptığı açıklamada: “Belediye Başkanlığımızın kurmuş olduğu stantlar Kırklareli’ne ilk kez gelen veli ve öğrencilerin fazlası ile dikkatini çekiyor. Belediye Başkanlığı tarafından kurulan stantlarda sabah ve öğle olmak üzere 2 bin kişilik sandviç ve pilav, ayran ikram edilmektedir. Ayrıca internet ve yeni kampusü görmek isteyenler için servislerimiz devam ediyor” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here