Kavşak Çalışmaları başladı

18
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Karahıdır Mahallesi Okul Yolu Sokak üzerinde yeni düzenleme çalışmaları başladı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Karahıdır Mahallesi Okul Yolu Sokak üzerinde yeni düzenleme çalışmaları başladı.
Okul yolu Sokak üzerinde, kaldırım çalışması ve döner kavşak çalışmalarının tamamlanması ile sıcak asfalt çalışması başlatılacak. 
Döner kavşak içerisinde 650 m2’lik yeşil alan çalışması yapılacağını aktaran Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Başlattığımız çalışma kapsamında Bin 500 metre kaldırım, 12 bin m2 yol sıcak asfalt ve döner kavşak çalışması yapılacak. Ekiplerimiz bu bağlamda çalışmalarına başladı. Kısa zaman içerisinde çalışmalarımızı tamamlayıp, Okul Yolu Sokak üzerinde yaşanan ve yaşanması muhtemel trafik sıkıntılarını gidermiş olacağız. Sıcak asfalt çalışması ile bitirilecek olan çalışmamız sayesinde burada hem güzel görüntüler ortaya çıkacak hem de öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın daha güvenli bir şekilde ulaşımı sağlanacak” dedi.  
Yaptıkları çalışma bölgesinin Karayolları kontrolünde olduğunu belirten Başkan Kesimoğlu; “bu alan Karayollarının denetiminde olan bir alan. Ancak biz üzerimize düşen görevi yaparak buradaki çalışmamıza başladık. Kısa sürede buradaki çalışmamızı tamamlayacağız. Yapacağımız çalışmalar ile Karahıdır Mahallemizi daha yaşanılabilir bir yer haline getirme hedefindeyiz. Karahıdır Mahallemize yönelik çalışmalarımız devam edecek” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.