Kavaklı Belediyesinden çocuklara oyun grubu

49
Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir’in katkılarıyla Şehit Varol ilköğretim okuluna çocuk oyun grubu kuruldu
HABER MERKEZİ
Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir’in katkılarıyla Şehit Varol ilköğretim okuluna çocuk oyun grubu kuruldu.
Çocuk oyun grubu okul öğrencilerinin hizmetine sunulduğu gibi Başkan Koşdemir Şehit Varol ilköğretim okuluna bir ziyarette bulundu. Okul öğrencileri Başkan Gürel Koşdemir’e kendilerine kazandırdığı oyun grubu için teşekkür etti.
Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir okul öğrencileri ile tek tek sohbet etti, isteklerini sordu ve sohbetin ardından çocuklarla uzun süre  oyunlar oynadı. 
Başkan Koşdemir Şehit Varol ilköğretim okuluna yaptığı ziyaretten sonra şunları kaydetti; “ Bizde çocuk olduk. Çocuklarımızı ziyaretim beni de çocukluğuma götürdü. Onlarla birlikte oyunlar oynadım. Çok mutlu oldular. Kaç yaşında olursa olsun herkesin içinde bir çocuk vardır. Çocuklarımızla tekrar çocukluğumu yaşadım.  Bizim çocukluğumuzda imkanlar sınırlıydı. Bizim oyun bahçemiz, oyun guruplarımız olmadı bu yüzden onların da mahrum kalmasını istemediğimiz için böyle bir oyun grubunu okulumuza kurduk. Çocuklarımız  geleceğin teminatıdır. İmkan sunulan, mutlu olan nesiller  gelecekte Ülkesine büyük katkılar sağlayacaktır.
Şehirde ne varsa Kavaklı’da da o olmalı mantığı ile çalışıyoruz. Bu yüzden Kavaklı insanına daha iyi imkanlar sağlamak için durmadan dinlenmeden çalışıyoruz. Çalışacağız. “ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here