Kasap; “Hizmet için Aday Adayıyım”

14
Kırklareli Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) Yerel Seçimlere 6 aylık bir süre kalması ve Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı sürecinin 1 Ekim itibari ile başlamasının ardından …..
HABER MERKEZİ
Kırklareli Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) Yerel Seçimlere 6 aylık bir süre kalması ve Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı sürecinin 1 Ekim itibari ile başlamasının ardından ilk Aday Adayı Kırklareli’ye bağlı Üsküp Beldesi için geldi. 
Üsküp Beldesi için Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı’nı ilk açıklayan isim Hüseyin Kasap oldu. Aday Adaylığı’nı Kırklareli AK Parti İl Binasında 4 Ekim 2013 Cuma günü açıklayan Hüseyin Kasap yaptığı Basın açıklamasında şunları kaydetti:
“Çok değerli İl Başkanım, İlçe Başkanım, Kadın Kolları Başkanım, Gençlik Kolları Başkanım ve siz değerli partili dostlarımı davetime icap edip geldiğiniz için saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bugünkü heyecanlı birlikteliğimizde kıymetli başkanımla başlamak istiyorum. Yaşadığımız güzel ülkemizde yönetim sistemimizin bizlere bahşetmiş olduğu mutluluğu ve Demokrasi, Seçim, Seçilme heyecanını hep beraber burada partimiz adına yaşıyoruz. Mensubu olmakta onur ve gurur duyduğum AK Partimizin bir neferi olarak arkadaşlar hakka hizmet Halka hizmet ile yola çıkan her bir arkadaşımız bende bu duygularla bugün önemli bir göreve talip olma adına bu yola çıkıyorum. 20 Nisan 2012tarihinde aktif siyasete adım attım. Bu dönem içerisinde İl Yönetimimiz de değişik kademelerde görev aldım. Başkanımızla da tanışma ve beraber çalışma fırsatım oldu kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman yanımda oldu ve desteklerini esirgemedi. Bildiğiniz gibi Aday adaylığı süreci 1-31 Ekim arasında başladı ve devam ediyor. Bende Parti tüzüğü gereği görevimden istifa ediyor ve Üsküp Beldesi Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olduğumu açıklıyorum. Bilgilerimi, Siyasi birikimlerimi, yetenek ve becerilerimi oradaki vatandaşlarımın hizmetine sunmak istiyorum. Milletvekilimi de konu üzerine bilgilendirdim ve bir yola çıktığımı kendisini de aramızda görmekten Mutlu olacağımı dile getirdim. Kendisi yolda olduğu için gelemedi ve hayırlısı olsun dileklerini sundu kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Bu bir süreçtir diyorum. Benimle beraber bu yolda başka görevlere talip olacak arkadaşlarımız olabilir. Benimle beraber Üsküp Beldesine de talip olan arkadaşlarımız olabilir. Biz özellikle AK Parti içerisinde birbirimize rakip değiliz birbirimizin destekçisiyiz. Şimdiden tüm Aday Adayı olacak tüm arkadaşlarıma Niyetlerinin halis düşündüklerini Rabbim Nasip etsin diyorum” dedi. 
Kırklareli Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)  İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz ise konuya ilişkin olarak toplantıda şunları kaydetti: “Hüseyin Bey’e Aday adaylığı sürecinde başarılar diliyorum. Partimize bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. (Serkan Koçtürk)        

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here