“Kasabamızı kent havasına bürümek bizim görevimizdir”

19
Kırklareli’nin Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz, belde için yapılanlar ve bundan sonra yapılacaklar hakkında açıklamalarda bulundu.


HABER MERKEZİ

Evrensekiz Beldesi’nde 39,5 yılda 3 park yapıldığını ifade eden Abanoz, kendilerinin ise 1,5 yılda 4 çocuk ve aile parkı yaparak Evrensekiz halkına kazandırdıklarını söyledi.
Abanoz; “Bizden önceki yönetim beldemizi köy havasından kasaba havasına bürümüş, bizlerde bunu kent havasına çevirme gayreti ile çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Beldemizin yalnızca ana caddeleri değil tüm ara sokakları da asfaltlanmış, çöp konteynırları ve parkları ile yaşanabilir bir kent havasına dönüştürülmeye başlanmıştır. Evrensekiz Barajı, doğal güzelliği, sessiz sedasız ferah bir piknik alanı olarak civardaki tüm baraj ve piknik alanları arasında en beğenilen yerler arasında yerini almıştır.
1.5 yılda yaptığımız 4 park, halkımızın spor, eğlence ve dinlenme ihtiyacını karşılamaktadır. Halkımıza bundan böyle de en iyi hizmetleri verebilmek adına çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz” dedi. (g.k.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here