Kartal Yuvası 1903 TIR’ı Kırklareli’nde

20
Siyah  Beyazlı kulübün lisanslı ürünlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırmak amaçıyla yola çıkan Kartal Yuvası tırı Kırklareli’ne geldi.
HABER MERKEZİ
Siyah  Beyazlı kulübün lisanslı ürünlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırmak amaçıyla yola çıkan Kartal Yuvası tırı Kırklareli’ne geldi.
Kartal Yuvası tırı Kırklareli’de Vilayet meydanında konuşlandırıldı. Siyah Beyazlı kulubün lisanslı ürünlerinin satışını ve tanıtımını yapmak amacıyla Kırklareli’ne gelen tır Kırklareli’nde Çarşamba gününe kadar kalacak .
Tırda bulunan bazı  lisanslı ürünlerin fiyatları ise şöyle,
Maç forması 110 tl, Eşorman takım 140 tl, polar 60 tl, atkı 20 tl, saat 150 tl.
Kartal Yuvası tırı sorumlusuyla yaptığımız kısı görüşmede ise ‘’ Biz  Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak Türkiye’nin her yerini geziyoruz. Bizim amacımız tüm taraftarlarımıza ulaşmak ve yeni çıkan ürünlerimizi siyah beyaz renklere gönül verenlere uşaltırmak. Bu kamsamda Kırklareli’de geldik. Kırklareli’ne en son 3 ay önce gelmiştik. Genel olarak satışlardan çok memnunuz. Çarşamba günü akşamına  kadar Kırklareli’de kalacağız. Bundan sonraki  durağımız daha belli değil ama yaklaşık 1 ay boyunca trakya’daki il ve ilçeleri gezeceğiz’’ Kartal Yuvası tırı Vilayet meydanında Çarşamba gününe kadar kalacak. (Derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here