Karneni götür kitabı al

2
En büyük eğitim kampanyalarından biri olan "Karneni Göster Kitabını Al" Kampanyası ile İş Bankası, bu yıl 7.  kez yaz tatiline giren 1 milyondan fazla ilköğretim öğrencisine kitap armağan etmeye devam ediyor. ..
HABER MERKEZİ
En büyük eğitim kampanyalarından biri olan "Karneni Göster Kitabını Al" Kampanyası ile İş Bankası, bu yıl 7.  kez yaz tatiline giren 1 milyondan fazla ilköğretim öğrencisine kitap armağan etmeye devam ediyor. 
İş Bankası Kırklareli Şubesi’ne giden öğrenciler karnesini götürüp ücretsiz kitabını alabilecekler. 2013-2014 eğitim öğretim yılının sona erdiği 13 Haziran’dan itibaren herhangi bir İş Bankası şubesine karnesini getiren tüm ilköğretim öğrencilerine not durumuna bakılmaksızın, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından kampanyaya özel olarak hazırlanan "Yazarlarımızdan Öyküler" adlı kitap hediye edilmeye devam ediyor. 
Tüm Türkiye’deki İş Banksı Şubelerinde olduğu gibi İş Bankası’nın Kırklareli Şubesi’ne uğrayan öğrenciler karnesini gösterip kitabını alabilecek. Okulların kapanmasıyla birlikte başlayan kampanya ile birlikte karnesini gösteren öğrenciler yaz boyunca okuyabileceği kitabını alabilecekler. Çocukların küçük yaşta kitap okuma alışkanlığı edinmesini, daha çok çocuğun nitelikli kitapla buluşmasını ve öğrenciler için fırsat eşitliğinin oluşmasına katkıda bulunmayı amaçlayan İş Bankası karnesini getiren 1 milyondan fazla ilk ve orta öğretim öğrencisine kitap armağan edecek. (Kadir Sinici-Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here