Kardeş Gazetemiz Babaeski Gündem’in Yazı İşleri Müdürü Ceyhun Çolak’ın babası vefat etti

2
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nde yayınlanmakta olan Kardeş Gazetemiz Babaeski Gündem Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü Ceyhun Çolak’ın babası emekli Öğretmen İbrahim Çolak, 73 yaşında hayatını kaybetti…
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nde yayınlanmakta olan Kardeş Gazetemiz Babaeski Gündem Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü Ceyhun Çolak’ın babası emekli Öğretmen İbrahim Çolak, 73 yaşında hayatını kaybetti.
Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi Bölümü’nde uzun bir süredir tedavi gören evli 2 kız bir erkek çocuk babası ve 4 torun dedesi olan emekli öğretmen İbrahim Çolak, kaldırıldığı yoğun bakım ünitesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti.
Emekli Öğretmen İbrahim Çolak’ın cenazesi Merkez Cedid Ali Paşa Camii’nde 19 Haziran 2014 Perşembe günü öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından eski mezarlıkta gözyaşları arasında toprağa verildi. 
Yazı İşleri Müdürü Ceyhun Çolak’ın babası emekli Öğretmen İbrahim Çolak’ın cenaze törenine; Kaymakam Mustafa Asım Alkan, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Belediye Başkan Vekili Ertuğrul Kurtpulat, Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Tübeler, Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, Babaeski Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, Cankurt Gazetecilik Pazarlama Ajans Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. Adına İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bayrak, Babaeski İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Karaman, Babaeski İlçe Müftüsü Yusuf Arslan, Babaeski İlçe Merkez Karakol Amiri Atalay Tekin, Sinanlı Beldesi Belediye Eski Başkanı Ali Alkan, Eğitim Camiası, Oda ve Dernek Temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Esnaf ve İş Adamları, basın mensuplerı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak çalışanları olarak Yazı İşleri Müdürümüz Ceyhun Çolak ve ailesine başsağlığı, merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here