KARAMAN AK PARTİ’DE

11
AK PARTİ seçim öncesinde bombayı patlattı!..
* Günlerden beridir, Bugün Lüleburgaz Kongre Meydanı’nda konuşma yapacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Rozet Takacağı” Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri’nden söz ediliyordu. O Başkan; Büyükkarıştıran’ın 5 dönemdir değişmeyen Belediye Başkanı Lütfü Karaman çıktı. AK PARTİ, seçim öncesinde büyük bir ses getirdi.
HABER MERKEZİ
Büyükkarıştıran’ın, 5 dönemden beridir aralıksız olarak belediye başkanlığını kazanan Lütfü Karaman, AK PARTİ’ye geçti.
* Sinyali verilmişti
Hamdi Irmak’ın, AK PARTİ Kırklareli Milletvekili Adayı olarak açıklanmasının ardından, ilk olarak doğum yeri olan Babaeski’de, CHP’nin mevcut Gençlik Kolları Başkanı ile eski Gençlik Kolları Başkanları AK PARTİ’ye katılmışlardı. Dün de, bir süreden beridir AK PARTİ’ye katılacağı belirtilen bir belediye başkanından söz edilirken, o belediye başkanının Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Lütfü Karaman olduğu kesinleşti.
* Beldede gövde gösterisi
5 dönemden beridir aralıksız olarak Beldede Belediye Başkanlığı’nı kazanan Lütfü Karaman, DP’den ayrılarak, AK PARTİ’ye geçti. AK PARTİ İl Başkanı Alper Çiler, Milletvekili Adayları Hamdi Irmak, Volkan Göç ve Aytaç Aksoy ile birlikte, Büyükkarıştıran’a gitti. Belde halkı ile buluşan AK PARTİ Ekibi, beldede büyük bir ilgi ve katılım ile karşılandı.
* Başbakan rozet takacak
Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Lütfü Karaman ve Belediye Meclisi Üyeleri’ne, bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile düzenlenecek mitingde, AK PARTİ Rozeti takılacağı öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here