Karahıdır’da 10 bin m2’lik alan asfaltlanacak

12
Kırklareli Belediyesi’nin Karahıdır Mahallesi’nde başladığı yol düzenleme çalışmalarının sonuna gelindi. Karahıdır Mahallesi Okul Yolu Sokak ve 1. Yurt Sokak üzerinde yeni düzenleme çalışmalarının sonuna gelindi.
HABER MERKEZİ
 Okul Yolu Sokak ve 1. Yurt Sokak üzerinde, kaldırım çalışması ve döner kavşak çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışması da başlatıldı.
Ekipler 16 Aralık 2014 Salı günü sabah saatlerinde başladıkları çalışmalarda 10 bin metre karelik bir alanı sıcak asfalt ile kaplayacak. Çalışmaların hava şartlarının el vermesi durumunda bu hafta içerisinde tamamlanacağı bildirildi. Karahıdır Mahallesi’nde devam eden çalışmaları Belediye Başkan Yardımcısı Fettah Aygün’de yerinde inceledi.
* “Bu hafta içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz”
Çalışmalar hakkında bilgi veren Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, üstyapının, bundan sonraki nesiller için yapılan bir yatırım olduğunu belirterek; “Karahıdır Mahallemizdeki sıcak asfalt çalışmalarımıza bugün itibari ile başladık. Bu bölgede uzun süredir vatandaşlarımız ve öğrencilerimiz çeşitli zorluklar yaşadılar. Kentimiz genelinde sıkıntılardan bir bir kurtulmaya başladık. Bunun içinde sevinçliyiz. Mevsim şartları el verdiği ölçüde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Burada ki çalışmalarımızı da bu hafta içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.(Derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here