Karahıdır Mahallesi’nin huzuru için toplanıldı

14
Kırklareli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Suat Hakkı Dolay’ın başkanlığında, Emniyet Müdür Yardımcısı Tayfun Oktay ve ilgili Şube Müdürleri, basın mensupları, mahalle muhtarları ve Karahıdır Mahallesi sakinlerinin………
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Suat Hakkı Dolay’ın başkanlığında, Emniyet Müdür Yardımcısı Tayfun Oktay ve ilgili Şube Müdürleri, basın mensupları, mahalle muhtarları ve Karahıdır Mahallesi sakinlerinin katılımıyla 30 Aralık 2013 Pazartesi günü saat 14.00’te Karahıdır Mahallesi Meydan Kıraathanesinde Huzur Toplantısı gerçekleştirildi. 
Toplantıya Asayiş Daire Başkanlığı tarafından  hırsızlıklara karşı uyaran “Evden Hırsızlık” konulu videonun izlenmesi ile başlandı.
Toplantıda daha sonra mahalle sakinlerimizin sorunları ve çözüm önerileri üzerinde durulup, bir önceki toplantıda dile getirilen sorunlarla ilgili neler yapıldığı konusunda bilgiler verildi. Toplantıya katılanların istek ve önerileri alınarak toplantıya son verildi. Toplantıda daha sonra mahalle sakinlerimizin sorunları ve çözüm önerileri üzerinde durulup, bir önceki toplantıda dile getirilen sorunlarla ilgili neler yapıldığı konusunda bilgiler verildi. Toplantıya katılanların istek ve önerileri alınarak toplantıya son verildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here