Karaca Milletvekilliği için Aday Adayı

25
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak Milletvekili Aday Adaylığı konusunda açıklamalarda bulundu. 
HABER MERKEZİ
Samimi bir hava içinde geçen ziyarette siyasetten yerel gazeteciliğe dair konular üzerinde sohbet edildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca gazetemizi ziyaret ederek Milletvekilliği için Aday Adayı olacağını açıkladı. Fikri Karaca 25 Aralık öncesi istifa ederek Milletvekilliği için Aday Adayı olarak hizmetlerine devam etmek istediğini belirtti.
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya Fikri Karaca’nın bu açıklaması üzerine bu bilgiyi vatandaşla paylaşmak istediklerini belirtti. Bunun üzerine Fikri Karaca;
“En geç 25 Aralıkta istifa edeceğim ve adaylığımı açıklayacağım bunu şimdiden herkesin bilmesinde bir sakınca yok” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca Başkanı Yeşilyurt Gazetesi’nin doğru haber ilkesine uyan yayınından dolayı gazetemiz imtiyaz sahibi Elmas Cankurt, Genel Koordinatör Hacer Gökkaya ve gazete çalışanlarına teşekkür etti. Karaca; “Gazeteniz haber ve yorum konusunda doğruları yazan, duyduğumuz haberi teyid ettiğimiz bir gazete konumundadır. Bir yerde bir haber duyduğumuzda bu haberin doğrulanmasını Yeşilyurt Gazetesinden yapıyoruz. Bizler de tüm okuyucularınız gibi Yeşilyurt Gazetesi yazdıysa doğrudur diyoruz. Bir basın kuruluşu olarak güvenilir olabilmek çok önemli. Bu konuda gazeteniz sahibi Elmas Cankurt, Genel Koordinatör Hacer Gökkaya ve Yeşilyurt çalışanlarını kutlarım” dedi. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here