Karaca; “Aday Adayları para yatırmak için 29 ağustos son gün”

14
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca gazetemize yaptığı açıklamasında, CHP’den Yerel Seçimler’de Aday Adayı olacakların en geç 29 Ağustos…..

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca gazetemize yaptığı açıklamasında, CHP’den Yerel Seçimler’de Aday Adayı olacakların en geç 29 Ağustos 2013 Perşembe günü Eğitime Katkı Payları’nı yatırmaları gerektiğini belirterek şunları kaydetti:
“Genel Merkezimiz başvuru tarihini 2 Eylül 2013 Pazartesi gününe uzatmıştı. Başvurularını yapacak Aday Adayları’nın dikkat etmesi gereken çok önemli bir husus var. 30 Ağustos 2013 Cuma günü Zafer Bayramı nedeniyle Resmi Tatil olduğundan dolayı bankalar kapalı. O bakımdan partimizden aday adaylığı düşünenlerin 29 Ağustos 2013 Perşembe günü Eğitime Katkı Payları’nı mutlaka yatırmaları gerekiyor. Araya Cumartesi ve Pazar günleri giriyor. Eğitime Katkı Payları Genel Merkez hesabına yatırıldığı için 24 saat geçtikten sonra dekontu alınıyor. 29 Ağustos’ta yatırılacak Eğitime Katkı Payları’nın dekontu 2 Eylül 2013 Pazartesi günü alınabilecek. Başvurularını yapacak adaylarının dosyalarını tamamlamaları için Eğitime Katkı Payları’nın yatırılması gerekiyor. Eksik evrakla başvuru alamıyoruz. Onun için CHP’de Aday Adaylığı düşünenler en geç 29 Ağustos Perşembe günü bankaya giderek Genel Merkez hesabına Eğitime Katkı Payları’nı yatırsınlar.” (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here