Kar yağışı sonrası ağaç budama ekipleri son hız çalıştı

13
Kırklareli merkez ilçede dün sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan yoğun kar yağışı sebebi ile birçok ağacın dalları kırıldı.
HABER MERKEZİ 
Meydana gelen bu zararlara anında müdahale eden Kırklareli Belediyesi Park ve Bahçeler Ekipleri yetkilileri şunları kaydetti:
“Kar yağışı sonrası şehrimizin belli bölgelerindeki ağaçlarda zararlar meydana gelmiş olup, Park Bahçeler ekiplerimiz; vatandaşlarımızın ve araçlarının zarar görmemesi için oluşturulan acil ekipler ile budama işlemlerini sürdürmektedirler.
Sabahın erken saatlerinde başlayan çalışmalarda, ilimiz Fevzi Çakmak Caddesi, Vilayet Meydanı, Öztürk Caddesi, Kofçaz Yolu üzeri, İstasyon Caddesi, Emniyet Müdürlüğü bölgesi, Savcılık Lojmaları arkası ağaçlık bölge, Atatürk İlköğretim Okulu bölgesi ve cadde boyunca tüm sokaklar, Sungurbey Caddesi vb.. ana arterler ile sokak aralarında ağaç budama çalışmaları devam etmektedir.
Vatandaşlarımızdan yapılan çalışmalara gösterdikleri anlayış için teşekkür ediyor, olası aksiliklere izin vermemek için cadde üzerlerinde uzun süreli park yapmamalarını rica ediyoruz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.