Kaptan’dan Örnek Davranış

75
Kırklarelispor Kaptanı Hakan Güvençer, Sarıyerspor maçında ayak bileğinden sakatlanmış ve yapılan muayenesinde ayak bileğinde kırık tespit edilmişti.
HABER MERKEZİ
Kırklarelispor Kaptanı Hakan Güvençer, Sarıyerspor maçında ayak bileğinden sakatlanmış ve yapılan muayenesinde ayak bileğinde kırık tespit edilmişti. Ayağı yaklaşık 20 gün alçıda durduktan sonra geçtiğimiz günlerde ayağındaki alçısı çıkarılan Kaptan Hakan Güvençer sakatlık falan dinlemeyerek Kırklarelispor U14 ve U15 Akademi Ligi Takımları’nın haftasonu Beylerbeyi U14 ve U15 Akademi Ligi Takımları ile oynanan maçlarını tribünden takip etti. Karşılaşma öncesi ve sonrasında oyuncularla da ilgilenen ve büyük ilgi gören Hakan Güvençer’in bu hareketi hem futbolcuları hem de tribünde karşılaşmayı takip eden futbolseverleri memnun ettiği gözlendi. 
Karşılaşmaları trübünden takip eden Kaptan Hakan Güvençer gazetemize yapmış olduğu açıklamasında; “Sakatlığım dolayısıyla maalesef ki bu zorlu süreçte A Takım’daki arkadaşlarım ile birlikte mücadele edemiyor ve onların yanında bulunamıyorum. Bu da beni büyük bir sıkıntıya düşürüyor. Arkadaşlarımı Pazarspor ile oynayacağımız deplasman maçına uğurladıktan sonra bende genç kardeşlerimizi takip etmek ve onlara moral vermek için karşılaşmaları takip etmeye geldim. Çok sayıda yetenekli kardeşimiz var. İlerleyen yıllarda bizlerden bayrağı devralacaklardır. Başarıları daim olsun” dedi. (f.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.