Kapaklı Boks Spor Kulübü’nden Başkan Mandalı’ya teşekkür ziyareti

68
Tekirdağ’ın Kapaklı Boks Spor Kulübü Antrenörleri ve sporcuları Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya makamında teşekkür ziyaretinde bulundular.

 HABER MERKEZİ
Tekirdağ’ın Kapaklı Boks Spor Kulübü Antrenörleri ve sporcuları Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya makamında teşekkür ziyaretinde bulundular.
Ziyarette Kapaklı Boks Spor Kulübü Yöneticisi İbrahim Dükanlı, Kulüp Antrenörleri Sedat Yaka ve Servet Bedir ile Selahattin Kemaloğlu, Hamza Dalkılıç, Hüseyin Dirican, Alperen Çengel ve diğer genç sporcular  yer aldı. 6-12 Ocak tarihlerinde Türkiye Boks Federasyonu’nun takviminde yer alan Geçler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası’na katıldıklarını ifade eden Kulüp Antrenörlerinden Sedat Yaka; “Turnuva, Mersin Erdemli’de yapıldı. 57 Kilo’da Selahattin Kemaloğlu, 81 Kilo’da Hamza Dalkılıç, 91 Kilo’da Hüseyin Dirican ve +91 Kilo’da Alperen Çengel, Tekirdağımızı ve Kapaklımızı bu şampiyonada temsil ettiler” dedi.
Gençler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası’na katılan sporcuların, kulvarlarında Tekirdağ şampiyonu olduklarını ifade eden Kapaklı Spor Kulübü Antrenörü Sedat Yaka: “Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Başkanımız bizim turnuvaya katılmamızda bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemedi. Maddi ve manevi açıdan her zaman yanımızda yer aldı” dedi.
Kapaklı  Boks Spor Kulübü’nün ilçede spor camiasına bir şeyler katma gayretinde olduğunu belirten Belediye Başkanı İrfan Mandalı; “Özellikle son iki yılda başarılı işler çıkardınız. Sportif anlamda önemli yol kat ettiniz. Başarılarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, Kapaklı’ya yaşattığınız gururdan dolayı da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Sportif faaliyetlerde kazanılan başarıların ilçenin tanıtımına artı değer kattığını ifade eden Başkan Mandalı; “Maalesef sizler kazandığınız bu başarıların karşılığını göremiyorsunuz. Yeterli oranda destek bulamıyorsunuz. Belediyemize dilekçe ile müracaat edin. Bizler Kapaklı Belediyesi olarak sizlere elimizden gelen desteği vermeye hazırız” açıklamalarında bulundu. (s.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here