“Kapak Toplama Kampanyasına destek çığ gibi büyüyor”

14
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD )Kırklareli Şubesi tarafından başlatılan Kapak Toplama Kampanyası’na desteğin her geçen gün çığ gibi büyüdüğünü belirten TSD Kırklareli Şube Başkanı Arif Uzunoğlu şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ 
“Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi olarak öncülük ettiğimiz Kapak Toplama Kampanyası yeni destekçilerimizle her geçen gün daha fazla büyüyerek, engellilere desteğin artması bizleri mutlu emektedir. İstasyon Caddesi’nde park işletmeciliği yapan, Ali Küpçük topladığı kapaklarla ilimizdeki engellilere destek olurken, aynı zamanda da çevreye karşı göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.
Bugüne kadar toplanan kapaklarla  derneğimize 3 adet Tekerlekli Sandalye alınarak ihtiyaç sahiplerine verildi. Engellilerin toplumla birlikte yaşamaları ve hayata bağlanmalarını sağlamak için, ilimizdeki tüm bireyleri, kurum ve kuruluşları kapak toplayarak hem çevreye hem de engellilere destek olmalarını bekler, gösterdiği duyarlılıktan dolayı Ali Küpçük’e teşekkür ederiz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here