KALİTE KALLAVİ

8
Örnekti, kalitesini yükseltmeye devam ediyor..
* Başkan Özün; “Bizler Babaeski Ticaret Borsası’nı bir marka yapmak üzere yola çıktık ve bu markanın altını doldurmak istiyoruz. Ayrıca bu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni alarak, akreditasyonun önemli bir ayağına geliyoruz” dedi.
HABER MERKEZİ
ADN Kıraç Yönetim Danışmanlık Firması Yönetim Kurulu Başkanı C. Dr. Muzaffer Kıraç tarafından, 17 Haziran 2015 Çarşamba günü düzenlenen tören ile Babaeski Ticaret Borsası’na “ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ” verildi.
Babaeski Gündem Gazetesi’nden Ceyhun Çolak’ın haberine göre yapılan programa; Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özün, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner, Babaeski Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hicret Özcan, Babaeski Ticaret Borsası Genel Sekreteri İsmail Dimitoka, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cenk Dönmez, Babaeski Ticaret Borsası personeli ve Babaeski Ticaret Borsası Yöneticileri ve Üyeleri katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özün, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatıyla ilgili olarak üzüntü içerisinde olduklarını belirterek, ilk defa ISO belgesi aldıklarını vurgulayarak şunları söyledi; “Bizler Babaeski Ticaret Borsası’nı bir marka yapmak üzere yola çıktık ve bu markanın altını doldurmak istiyoruz. Ayrıca bu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni alarak, akreditasyonun önemli bir ayağına geliyoruz. Babaeski Ticaret Borsası olarak hizmet faaliyetlerimizi daha kaliteli sunacağız” dedi.
Başkan Özün’ün konuşmasından sonra bir konuşma yapan Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Babaeski Ticaret Borsası’nı ISO Belgesi aldıkları için tebrik ederek; “Ticaret Borsaları’nın tüzel kişilikleri vardır. Ticaret Borsaları daha iyi hizmet edebilmek için kurulmuşlardır. Bu ISO Belgesi daha iyi hizmet edebilmek için alınmaktadır” dedi.
ADN Kıraç Yönetim Danışmanlık firması Yönetim Kurulu Başkanı C. Dr. Muzaffer Kıraç’ta yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Babaeski Ticaret Borsası ISO 9001:2008 Belgesi’ni alarak akreditasyonun bir adımını gerçekleştirmiştir. Akreditasyonun amacı 5 Yıldızlı Otel Konforu’nda hizmet sağlamaktır. Babaeski Ticaret Borsası ve Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası, Babaeski’nin ekonomisini yükseltmekte ve Babaeski’nin Ekonomisi’ne sahip çıkmaktadırlar. Babaeski Ticaret Borsası’nın bir kurumdan belge alması hizmet kalitesini gerektirir. Prestij açısından öne geçmiş olur. Kalite Belgesi alınması daha kaliteli hizmetler verileceği anlamına geliyor. Reklam açısından da çok faydalıdır.”
Yapılan konuşmaların ardından ADN Kıraç Yönetim Danışmanlık Firması Yönetim Kurulu Başkanı C. Dr. Muzaffer Kıraç tarafından, Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özün’e ve Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner’e ISO 9001:2008 Belgesi takdim edildi. Başkan Özün’de ADN Kıraç Yönetim Danışmanlık Firması Yönetim Kurulu Başkanı C. Dr. Muzaffer Kıraç’a plaket takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here