Kalınoğlu; “Kırklareli Halkından demokrasi için destek bekliyorum”

15
Demokrat Parti (DP) Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mehmet Kalınoğlu 25 Mart 2014 Salı günü gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi. Kalınoğlu gerçekleştirdiği ziyarette şunları kaydetti:

HABER MERKEZİ
Demokrat Parti (DP) Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mehmet Kalınoğlu 25 Mart 2014 Salı günü gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi. Kalınoğlu gerçekleştirdiği ziyarette şunları kaydetti: “Seçim atmosferine girdiğimiz son günlerde kavgasız bir seçim bekliyorum. Siyasetçilere sağduyu çağrısında bulunuyorum. Ortada bir yolsuzluk iddiası var ve bu iddianın doğruluğu yada yanlışlığı noktasında toplum, tam manasıyla bilgilendirilmiş değil. Ülkede “kuvvetler birliği oluştuğu” yönünde bir algı oluştu. Bu, demokrasi için büyük bir tehlike arzediyor. Nedeni ise yasama, yürütme ve yargıyı bir noktada birleştirirseniz orada demokratik haklardan bahsedilmez.”
Demokrat Parti (DP) Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mehmet Kalınoğlu Kırklareli Halkından demokrasi için desteklerini beklediğini dile getirirken; “Huzursuz bir Türkiye’de hak hukuk olmaz, insan hakları yerine getiremez” dedi.
* Mehmet Kalınoğlu kimdir?
1955 yılında Kırklareli’de doğdu. Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu’nu Gölcükte okudu. Deniz Astsubay olarak emekli oldu. 15 yıldır Demokrat Parti’ye hizmet etmekteyim. 15 yıl hizmet ettikten sonra DP Kırklareli İl Genel Meclisi Üyesi Adaylığını açıkladı. (Derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here