Kalınoğlu; “Ekmeksiz yaşarız hürriyetsiz yaşayamayız”

21
Demokrat Parti (DP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Akyüz, Demokrat Parti Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mehmet Kalınoğlu ile Parti üyeleri 21 Mart 2014 Cuma günü saat 14.00’da gazetemizi ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Demokrat Parti (DP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Akyüz, Demokrat Parti Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mehmet Kalınoğlu ile Parti üyeleri 21 Mart 2014 Cuma günü saat 14.00’da gazetemizi ziyaret etti.
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ile görüşerek 30 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde Demokrat Parti olarak Türkiye genelinde olduğu gibi Kırklareli’de de iddialı olduklarını belirttiler. Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Akyüz Türkiye genelinde tüm illerde İl Genel Meclis Üyesi Adayı çıkardıklarını, iddialı olduğu illerde ise Belediye Başkan Adayı çıkardıklarını belirtti. Demokrat Parti’nin küllerinden yeniden doğacağını ve iler ki seçimlerde Demokrat Parti çok iddialı bir parti olacak.
* “Eski Demokratları ve gençlerimizi Demokrat Parti’ye bekliyoruz”
DP Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mehmet Kalınoğlu, DP Parti olarak Kırklareli’de seçimlere çok iyi hazırlandıklarını, bu seçimde DP’nin oy oranı yükseleceğini ve daha sonraki seçimlerde daha çok iddialı bir duruma geleceklerini tüm eski Demokratları ve gençleri Demokrat Parti’ye beklediklerini şunları kaydetti;
“1955 yılında Kırklareli’de doğdum. Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu’nu Gölcükte okudum 2 yıl. Ondan sonra Deniz Astsubay olarak emekli oldum. 15 yıldır Demokrat Parti’ye hizmet etmekteyim. 15 yıl hizmet ettikten sonra DP Kırklareli İl Genel Meclisi Üyesi Adaylığımı açıkladım. Demokrat Parti’nin her yerde Milletimizin hizmetindedir. Halkımızın Kırat’a yeniden, Milletimize hizmet için, yoksulluğa, yolsuzluğa ve yasakları kaldıracak güce vereceklerini inanıyoruz. Din ve vicdan hürriyetinin Kamil manada yaranacağı bir Türkiye için ve  Bediüzzaman hazretlerinin dediği gibi Ekmeksiz yaşarız hürriyetsiz yaşayamayız. Eski Demokratları ve gençlerimizi Demokrat Parti’ye bekliyoruz.” (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here