Kaldırımlar düzenleniyor

8
Kırklareli merkez ilçe İstiklal Caddesi üzerinde bulunan iş yerlerinin önünde Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından kaldırım düzenleme çalışması yapılıyor. 
HABER MERKEZİ
Yapılan çalışmalar ile ilgili olarak Kırklareli Belediye Başkanlığı Basın, yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
“Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından ilimizin çeşitli Cadde ve Sokakları’nda çevre düzenleme çalışmaları devam etmekte olup, çalışmaların sonunda düzenlenen yerler vatandaşların hizmetine sunulacaktır. 07 Şubat 2013 Perşembe günü itibari ile İstiklal Caddesi üzerinde devam eden çalışmalar sonunda 375 metrekare parke taşı ile 70 metre bordür taşı döşenmiş olup, kaldırım çalışması en kısa sürede sonlandırılacaktır.
 İlimiz Yayla Mahallesinde Çocuk Şube Müdürlüğü önünde bulunan alanda Park Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler başlatmış oldukları çalışmalar doğrultusunda ağaç budama, fidanların bakımı ve çimlendirme çalışmaları yapılmakta olup, çevre düzenlemesinin sonunda gösterişli ve nitelikli bir alan olarak vatandaşların hizmetine sunulacaktır.” (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.