Kahraman Ve Ekibi Seçim Startı verdi

20
Kahraman; “Rabbimize şükürler olsun, hep beraber çalıştık, sizlerin katkısıyla Babaeski Kooperatifi de 1. sınıf kooperatif unvanına kavuştu. Böylece Babaeski Kooperatif Yönetimi 6 kişiye yükseldi. Sizlere bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da diliyorum Cenab-ı Hak sizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip eder.”
Babaeski 132 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu seçimleri 22 Kasım 2014 Cumartesi günü yapılacak. Seçimlere özverili bir çalışmayla hazırlanan Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi, Babaeski 132 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi’nden saat 19.30’da yola çıkarak, Babaeski’ye bağlı Osmaniye, Sofuhalil, Müsellim, Kumrular, Erikleryurdu, Karabayır ve Yeniköy köylerinde çiftçilerle buluştular.
7 köyü kapsayan ilk gün seçim çalışmasına dikkat çekici kalabalık bir heyet katılım gösterdi. Ziyaretlere Osmaniye Köyü’nden başlayan Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi, köyde yoğun bir destekle karşılandı. Köy kahvesinde çiftçilere seslenen Hilmi Kahraman; “Osmaniye Köyü’müz, ziyaretlerimizin başlangıç yeri olmasının nedeni, bana ve hizmet ekibime çok büyük destek vermeleridir.” dedi. Osmaniye Köyü Muhtarı Saadettin Efe’nin de Asil Birlik Temsilci Adayları arasında bulunduğunu belirten Hilmi Kahraman, çiftçilerden Hizmet Ekibi’ne destek istedi. Konuşmasında yoğun destek ve alkış alan Hilmi Kahraman, gittiği köylerde “Siz seçimi şimdiden kazanmışsınız” diyerek uğurlanması, Hizmet Ekibi’nin ilk köylerden büyük bir moral bulmasını sağladı.
Hilmi Kahraman; “Hep beraber çalıştık, sizlerin katkısıyla Babaeski Kooperatifi de 1. sınıf kooperatif unvanınakavuşturduk”
Hilmi Kahraman, şahsı ve Hizmet Ekibi adına köy ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda şunlara yer verdi; “Sevgili Muhtarlarım, Değerli Hemşerilerim, Sevgili Basın Mensupları; bu akşam köylerimizi ziyaret etmemizin yegâne sebebi Allah nasip ederse 22 Kasım Cumartesi günü 132 Sayılı Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifimizin seçimi var. Ne seçimi bu? Eskiden yönetim, denetim vardı ama şimdi yeni çıkan yasaya göre yönetim var, denetim yok. Değerli Arkadaşlar; Hizmet Ekibimizi kurduk ve sizlerin huzurunuza geldik. Bugüne kadar Allah nasip etti, sizlere en iyi şekilde hizmet etme gayreti içinde olduk. Tabii ki bu sizlerden aldığımız desteklerin karşılığında oldu. Sizler desteklediniz, şahsım ve hizmet ekibim en iyi şekilde hizmet etme imkânı buldu. Ben hem şahsım olarak hem de hizmet ekibi olarak sevgi ve saygıyla kucaklıyorum. Ben ve ekibimiz, köylerimize çok şey borçluyuz. Değerli Arkadaşlar, Allah nasip ederse biz de hizmet ekibimizle yola çıktık. Sizlere bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da diliyorum Cenab-ı Hak sizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip eder. Değerli Arkadaşlarım, Trakya Birlik’te 48 birim kooperatifi var. Ama bu yeni çıkan yasada Trakya Birlik’te 9 tane kooperatif 1. sınıf kooperatifliğe yükseldi. Dolayısıyla Rabbimize şükürler olsun, hep beraber çalıştık, sizlerin katkısıyla Babaeski Kooperatifi de 1. sınıf kooperatif unvanına kavuştu. Böylece Babaeski Kooperatif Yönetimi 6 kişiye yükseldi. Kırklareli ya da Vize 4+1 iken Babaeski Kooperatifi 6+1 oldu. +1 ise Kooperatif Müdürü bu seçimden sonra yönetim kurulu unvanına kavuşuyor, yani elini taşın altına koyuyor. 
*Kahraman hizmet ekibini tanıttı
Değerli Arkadaşlarım, hizmet ekibinin adaylarını sizlere tanıtıyorum; Mülayim Güler Düğüncülü Köyü’nden, Cemal Vural Mutlu Köyü’nden, Hasan Özgören Karahalil Beldesi’nden, Osman Dal Pancarköy’den, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanımız da olan Mustafa Buyur Sofuhalil’den, Recep Kayabaş Ağayeri Köyü’den Asil Yönetim Kurulu Adaylarımızdır. Asil Birlik Temsilci Adaylarımız ise Recai Eren Yenimahalle Köyü’nden, Saadettin Efe Osmaniye Köyü Muhtarımız, İhsan Eker Erikleryurdu Köyü’nden, Mecit Uzunoğlu Oruçlu Köyü’nden, Şaban Barılas Hazinedar Köyü’nden, Cengiz Şen Minnetler Köyü Muhtarımız, ben Hilmi Kahraman Babaeski Merkezin Adayıyım, Mehmet İlhan Müsellim Köyü’nden, Behti Gere Kuleli Köyü Muhtarımız, Oktay Var Çiğdemli Köyü’nden, Necati Parlak Pancaköy Muhtarımız, İsmail Demirtaş Ertuğral Köyü’nden, genç kardeşimiz Aziz Altın soyadı gibi altın Yeniköy’den, İsmail Bozkurt Karamesutlu Köyü’den, Ahmet Bayraklı Sinanlı Köyü’nden, Kadir Tezcan Terzili Köyü temsilcilerimizdir. Hizmet etmek için şeffaf bir ekip oluşturduk, bu ekip milli takım gibi bir ekip, bu ekip hizmet ekibidir.
Değerli Arkadaşlar, bize değerli zamanınızı ayırdığınız için şahsım ve hizmet ekibim adına sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Cenab-ı hak bizlere sağlıklı ömür versin, sizlere hayırlı hizmet yapmayı ekibimizle beraber nasip etsin. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun.”
*Kahraman’a baba ocağından tam destek
Babaeski 132 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu seçimleri için Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’nin gerçekleştirdiği ziyaretlerde Erikleryurdu Köyü, özel bir anlam taşıyordu. Hilmi Kahraman’ın Baba Ocağı olan Erikleryurdu Köyü’nde, Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi yoğun bir destek ile karşılandı. Alkışlar eşliğinde konuşmasını yapan Hilmi Kahraman; “Burası benim Baba Ocağım. Sizlerle birlikte yaşadım, sizlerle birlikte bu yola çıktım. Bugüne kadar şahsıma ve Hizmet Ekibi’ne vermiş olduğunuz destekten dolayı çok teşekkür ederim. Cenab-ı Hak izin verirse sizlerin de desteğiyle seçimleri kazanıp en güzel hizmeti vermeye devam edeceğiz.” dedi. Hilmi Kahraman, konuşmasının ardından Asil Yönetim Kurulu ve Asil Birlik Temsilci Adaylarını açıklarken, çiftçiler yoğun destek vererek alkışladılar.
Yeniköy’de   Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’ne yoğun ilgi
Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’nin ziyaretlerinde en yoğun kalabalık Yeniköy’de dikkat çekti. Köy kahvesini dolduran çiftçiler, Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’nin Asil Birlik Temsilci Adayları’nın genç üyelerinden Aziz Altın’ın Hilmi Kahraman tarafından adının okunup, elinin kaldırılmasıyla yoğun alkış tuttular. Hilmi Kahraman, yaptığı konuşmada; “Çok Değerli Yeniköy Çiftçilerimiz, Asil Birlik Temsilci Adaylarımız arasında sizden biri var. Genç ve dinamik yapısıyla Aziz Altın kardeşimiz, Hizmet Ekibi’mizde Asil Birlik Temsilci Adaylarındandır. Kendisinin sizlere en iyi şekilde hizmet edeceğine inanıyorum ve sizlerden destek istiyorum.” dedi.
Başkanlar’dan kahramana destek
Babaeski İlçesine bağlı Alpullu ve Karahalil Belediye Başkanları, 23 Ekim 2014 Perşembe günü düzenlenen toplantıda Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahramana gönülden destek verdiklerini açıklamışlardı.
Trakya Birlik S.S. 132 Nolu Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifinde 23 Ekim 2014 Perşembe günü düzenlenen toplantıya Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Buyur, S.S. 132 Nolu Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Dal, Cemal Vural, Hasan Özgören ve Behti Gere katılmışlardı.
Başkan Kırcı; “Hilmi Kahraman ve ekibi siyaset yapmamış, köylümüze ve ilçemize büyük hizmetler vermiştir.”
Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Başkan Kahraman ve Hizmet Ekibi’ne verdiği desteği şu sözlerle dile getirmişti; “Hilmi Kahraman ve ekibine hep destek, tam destek veriyoruz. Hilmi Kahraman ve ekibine 20 yıldan beri destek veriyorum. Desteklemiş olduğumuz arkadaşlarımızın da 20 yıldan bu yana ilçemize ne kadar iyi hizmet etmiş oldukları ortadadır. Bu da vermiş olduğumuz desteğin ne kadar doğru olduğunu gösterir. Buradaki amacımız ilçemize, köylerimize ve köylülerimize en iyi destek veren, en iyi çalışma sağlayan, en iyi hizmet veren ekibi seçmektir. Hilmi Kahraman ve ekibi de yıllardan beri bunu gerçekleştirmiştir. Burada amaç siyaset değildir, yereldeki halkımıza ve çiftçimize hizmettir. Hilmi Kahraman ve ekibi siyaset yapmamış, köylümüze ve ilçemize büyük hizmetler vermiştir. Yapmış oldukları hizmetler de ortadadır. Bugünden sonraki amacımız da, seçilecek olan bu arkadaşlarımıza başarılar dilemek. Ben de gönülden kendilerine destek veriyorum ve şimdiden başarılar diliyorum.”
Başkan Seçen; “Gönül desteğimiz ve oylarımızla her zaman arkasında duracağız.”
Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, Hilmi Kahraman ve Hizmet Ekibi’ne şu sözlerle destek vermişti; “Ben de Karahalil Belediye Başkanı olarak Hilmi Kahraman ve ekibine her zaman ve geçmişte de destek oldum. Bundan sonra da elimizden geldiği kadar hem gönülden hem de oy olarak desteğimizi sürdüreceğiz. Hilmi Kahraman, uzun zamandan beri Trakya Birlikte Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği yapıyor. Hiçbir zaman sadece Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi değil Trakya Birlike dâhil siyaseti karıştırdığını görmedik, şahit olmadık. Bu, çiftçinin seçimidir gözüyle bakıyoruz. Siyaset ayrı bir tarafa tutulmalıdır. Her zaman desteğimiz Hilmi Kahraman ve ekibinin yanında olacaktır. Kendisine şimdiden başarılar diliyorum. Gönül desteğimiz ve oylarımızla her zaman arkasında duracağız. Yapılacak olan seçimin de Babaeskimize, köylerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here