Kahkaha atmaya hazır mısınız?

7
“Bu Para Başka Para” komedi tiyatrosu Kırklareli’de sahnelenecek

HABER MERKEZİ
Yönetmenliğini Cengiz Küçükayvaz’ın yaptığı ‘Bu para başka para’ isimli 2 perdelik komedi tiyatro severlerle buluşacak.
21 Ocak 2011 Cuma günü saat 20.00’da Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi’nde gösterime sunulacak olan tiyatro için bilet satış noktaları Doğuş Kitabevi, Ada Restaurant, Trakya Akademi Derneği ve Ramço Organizasyonu, bilet fiyatı ise 25 TL.
Ray Cooney’in yazdığı tiyatronun oyuncuları ise Cengiz Küçükayvaz , Züleyha Karyağdı, Hakan Akın, Esin Karakaya, Hüseyin Erkanlı, Cevher Güzey, Uğur İzgi, Tarık Karyağdı.
2 Perdelik komedi türündeki tiyatronun konusu kısaca şöyle;
Sıradan bir adam, bir muhasebeci olan Henry Perkins’in serüvenine konuk oluyoruz öyküde. İçi para dolu bir çanta başka bir çantayla karışırsa ne olur? Ortalık karışır. İşin içine birde meraklı komşular, polis ve saçma bir taksici de karışırsa ne olur? Ortalık daha da karışır. Olaya paranın gerçek sahibi bir mafya adamı da karışırsa ne olur? Artık durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Küçük bir memurun hayatı boyunca çalışarak biriktiremeyeceği bir parayla karşı karşıya kaldığını düşünün. Henry Perkins’in para için verdiği bu mücadele ve dolambaçlar seyirciyi 2 saatlik bir kahkaha tufanının içine çekiyor. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here