“Kadın Girişimcilik Eğitimi” Semineri düzenlenecek

10
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Başkanı Naci Çarıkçı yaptığı açıklamada “Kadın Girişimcilik Eğitimi” Semineri düzenleyeceklerini açıkladı.

LÜLEBURGAZ

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Çarıkçı yaptığı açıklamada “Kadın Girişimcilik Eğitimi” Semineri’nin 17 Şubat 2010 Çarşamba günü saat 13.00- 17.00 saatleri arasında Ticaret ve Sanayi Odası’nın Naci Çarıkçı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirileceğini belirtti.
Başkan Çarıkçı yaptığı açıklamada; “Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM” ve Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nın ücretsiz olarak ortaklaşa düzenleyeceği “Kadın Girişimcilik Eğitimi” Semineri düzenleyeceğiz. Söz konusu eğitimi ABİGEM Eğitim Merkezi Direktörü Serkan Ünverdi verecektir. Eğitim kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da kadın girişimciliğin durumu, girişimcilerin yönetimsel becerilerinin arttırılması ve finansal kaynaklara ulaşım gibi konulara yer verilecektir. Eğitime katılmayı düşünen kadın girişimcilerden bu eğitime katılmalarını bekliyoruz. Eğitim kadın girişimciler için çok faydalı olacaktır” dedi. (gk)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here