İzabella Pizza yarın açılıyor

15
Trakya’nın Lezzet Durağı İzabella Pizza Lüleburgaz’da
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe İstiklal Caddesi üzerinde her yaşa ve her damağa hitap eden lezzetleri ile hizmet veren İzabella Pizza Lüleburgaz Şubesini açıyor. 
Babaeski’den sonra 22 Ocak 2013 Salı gününden itibaren Lüleburgaz ilçesinde açacağı şubesinde Lüleburgazlılara en güzel ve leziz pizzaları sunacak olan İzabella Pizza açılışına tüm Lüleburgaz halkının davetli olduğu bildirildi.
İzebella Pizza sahibi Hakan Akbulut Yeşilyurt Gazetesi tesislerine gerçekleştirdiği ziyarette Genel Koordinatör Hacer Gökkaya ile görüştü. Hakan Akbulut yeni bir şube açılışıyla daha büyük bir heyecan yaşadıklarını belirterek hizmette sınır tanımadıklarını belirtti. Salı günü yapacakları açılışa tüm Lüleburgaz halkını beklediklerini belirten Akbulut, İzabella Pizza olarak damak zevkinden ödün vermeyenlerin vazgeçemeyecekleri adres olacaklarını söyledi. Hakan Akbulut; “Kırklareli merkez ilçede yıllardan beridir her yaşa ve her damağa hitap eden eşsiz pizza çeşitlerimiz ile hizmet veriyoruz. Bu eşsiz tatlarımızı Lüleburgaz halkımızın da tatması amacıyla burada bir şube açmaya karar verdik. Şubemiz Yeni Mahalle İstanbul Caddesi Ordu Evi Karşısı’nda 22 Ocak 2013 Salı günü saat 14.00’te açılacak. Tüm Lüleburgaz halkını açılışımıza ve eşsiz tatlarımızın farkına varmaya davet ediyoruz” dedi.(Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here